Tablettás abortusz Bécsben?

Figyelt kérdés

Azoktól szeretnék segítséget kérni, akik az abortusztablettát választották, és magát a procedúrát Bécsben hajtották végre.

Melyik kórházzal kell felvenni a kapcsolatot? Tudtok esetleg jó magánklinikát? Milyen papírokat szükséges vinnem, valamint vérvételt vagy bármit csináltassak mielőtt mennék, vagy azt ott intézik? Éjjel a kórházban lehet/kell maradni (a szállás intézése miatt)? Valamint hogyan zajlik ott a kommunikáció, tudnak angolul?


Előre is köszönöm a segítséget!


2015. dec. 30. 09:18
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nem volt, de tudom: több százezres költség, bármelyik klinikával felveheted a kapcsolatot, benn tartanak megfigyelésre, minden vizsgálatot elvégeznek, de azt nem garantálják, hogy nem lesz szükség műtéti befejezésre. Állítólag nem éppen a legkellemesebb maga ez az eljárás. A műtéti befejezés jobb, mert kevesebb a kockázat és kevesebb a szenvedés, már ami az anya részét illeti.
2015. dec. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%

pont most intézem én is,de nekem elhalt terhességem van,és nem szretnék műtétet.

530 euroba kerül, és úgy van,hogy uh vizsgálat,aztán kapsz egy tablettát,ez megöli a magzatodat (nekem ez nem kell,ugye).

2 nap múlva bemész reggel a klinikára,megkapod a második tablettát,ez 1 órán belül beindítja a vetélést erős vérzéssel. Néhány órát bent fekszel amíg lemegy a nagy vérzés,majd uh,és ha minden ok mehetsz haza.

10 nap múlva kontroll.

de ne itthon menj kontrollra ha rám hallgatsz,hanem menj vissza a kinti kórházba.

2015. dec. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%

elfelejtettem a linket:


[link]

2015. dec. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! :)

Persze, tudom, hogy csak 90% a hatékonysága de inkább megpróbálok egy olyan lehetőséget, hogy hátha nem piszkálják meg külső eszközökkel a méhemet, mint azt, hogy egyből kikaparnak.

Azért nem tartom jobbnak a műtétet, mert aközben felsérthetik a méhet, és van fertőzésveszély. Inkább vállalom a kínokat a tablettával.


Ezek szerint csak annyi a vizsgálat hogy megultrahangoznak? Nőgyógyásztól gondolom kell a papír hogy terhes vagyok, vagy az sem? Semmi?

Köszi egyébként a tapasztalatot és a linket is! :)

2015. dec. 30. 11:50
 5/9 A kérdező kommentje:
Ó, és szerintetek ott is kell menni valamilyen tanácsadásra?
2015. dec. 30. 11:52
 6/9 anonim ***** válasza:

nekem nem mondták,hogy kellene.Az uh-on úgyis látja,hogy terhes vagy.

De van magyar nyelvű felvilágosítás is,hívd fel őket!

úgyis fel kell hívnod időpontért.

2015. dec. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
na,mi újság,túl vagy rajta?
2016. jan. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Volt valaki a belinkelt klinikán tablettás abortuszért?
2019. jan. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Kedves_ válasza:
Mi történt azóta?
2022. jún. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!