Hogy lehet az, hogy ez a kategória orvosokkal, egészségügyi dolgozókkal van tele?

Figyelt kérdés
Ennyi orvos jàr ide? Abortuszos nőket szidó egészségügyi, szoptatási tanácsadó, csàszárt ellenző docens.
2016. jan. 5. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:
96%

888 364 regisztrált tag

Naponta 370 000 látogató!


ennyi emberből tán csak lehet belőlük is itt pár nem gondolod?:) (én amúgy még eggyel sem találkoztam)

2016. jan. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Lehet hoy a sütés-főzés meg a kisàlltok kategóriàban is pont ugyanennyien vannak csak ott a téma miatt nem derül ki. Màsrészt olyan kérdésre vàlaszol szìvesen az ember amiben valamilyen módon érintet. Pl. a szakmàja miatt.
2016. jan. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Troll kérdés
2016. jan. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Oh...banyek...Bármily meglepő számodra, de mivel mondhatjuk, hogy ez egy egészségügyi kategória, így nyilván egészségügyi dolgozók is akadnak szép számmal. Amúgy ezt a következtetést nem tudom, miből szűrted le. Én ezer éve látogatom ezt a kategóriát, de összesen talán 3-4 olyan esetre emlékszem, amikor valaki azt mondta magáról, hogy orvos. Szóval, az, hogy "teli" lenne velük ez a kategória, azt te sem tudod alátámasztani semmivel. Ez inkább már megint egy unatkozós "provokáljunk már egyet" kérdés.
2016. jan. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A jogi kategóriában meg mindenki a jogász, az utazásban mindenki évente háromszor jár a tengerentúlra...

Valószínűleg az emberek a szakmájukba, érdeklődési körükbe vágó kategóriában szívesebben válaszolnak, de biztos vannak kamusok is, valaki egyszer le is bukott, mert névvel válaszolgatott és mindig más szakembernek adta ki magát. A hülye. :D

Én is eü dolgozó vagyok de nem érdekel hogy elhiszed-e, viszont a terhességmegszakítás témakörben szerintem sose válaszoltam, semmi közöm a nőgyógyászathoz, csak azért nézegetem a gyerek témakört mert babát várok.

2016. jan. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én meg azt mondom, egy anonim oldalon a messziről jött név és személyi azonosság nélküli ember azt mond amit akar.

úgysincs következménye, szóval erről ennyit.

politikában pl. Magyarország kormányzására született legendás politikusok válaszolnak (vagyis csak ezt képzelik magukról)

2016. jan. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
44%
Ha hiszed ha nem vannak unalmas ugyeletek hosszu hosszu orak amikor ulunk es varunk GYIK kivallo idotoltes
2016. jan. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!