Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Budapesten melyik kórházba...

Budapesten melyik kórházba érdemes menni abortuszra?

Figyelt kérdés

Úgy tudom Magyarországon lehet választani hova utaljanak majd be műtétre, ezért érdekelne melyik a "legnormálisabb" ilyen kórház?

Aki nem a kérdésre válaszol, azt megkérem arra hogy ne is írjon ide.

Magánéletemben való turkálásra és kioktatásra nincs szükségem.



2016. jan. 7. 16:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mind ugyan olyan nincs különbség.
2016. jan. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
Ha teheted, hogy magánba menj, akkor Maternity. Ott használnak cseppeket is, de műtétet is. Ott biztosan korrektek és kedvesen lesznek veled, bár én csak terhesgondozásra járok oda, de tudok az ab lehetőségéről is náluk (sajnos az első babánkkal elvetéltem és azt hittük, hogy kell majd műteni).
2016. jan. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

1. úgy látszik te már tapasztalt vagy abortusz terén, hogy tudod mindegyik kórház ugyan olyan.

2. sajnos nincs pénzünk magánklinikára, ezért kérdeztem melyik a legkorrektebb Bp-i kórház, ahol normálisan kezelik az orvosok a műtétre érkező nőket.

2016. jan. 7. 18:23
 4/12 anonim ***** válasza:
51%
3: sajnos ilyet nem tudok. de hátha majd válaszol valaki:) nem tudok olyan kórházról, ahol a betegeket úgy általában normálisan kezelik:)
2016. jan. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%
első vagyok, bár nem volt, és nem is lesz abortuszom de belátásom van nem egy kórház ezen osztályára. Kb mindenhol egyformán viselkednek, kedvességet ne várj, de ez felesleges is gondolom. Mindenhol rendesen ellátnak, de lelkizni sehol se fognak, ami a műtőben történik arról meg úgyse fogsz tudni.
2016. jan. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%
Uzsoki kórhaz.Laminaria van de rendes orvosok,noverek,mindenki tiszta szep uj korhaz.kitartast
2016. jan. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
59%

"de belátásom van nem egy kórház ezen osztályára"


csodálkoztam is volna, ha legalább egy olyan ne lenne itt, aki minimum az összes budapesti kórház nőgyógyászati osztályán járt már, és részt vett volna ezen kórházak abortusz műtétjein.

a demagóg általánosítás pedig már csak hab a tortán, hogy mindenhol szarba vesznek.

biztos magadból indultál ki.

(nem kérek reagálást, úgysem olvasom el)

2016. jan. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
12%
70%-os, lehet vissza kéne ülnöd az iskolapadba szövegértést tanulni, ha a válaszomból azt szűrted le hogy azt írtam hogy semmibe veszik, mert nekem a rendesen ellátják az nem a semmibe vevés szinonimája, de te biztosan jobban tudod... egyébként meg semmi jogod arra hogy ilyen hangnemben beszélj velem, foglalkozz inkább a megkeseredett kis életeddel, ne a normálisan válaszolóba köss bele csak mert nem tudsz rendesen olvasni, meg rossz az életed, erről nem én tehetek...
2016. jan. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
46%
Uzsoki elég jó, de lakcím alapján utalnak tudtommal.
2016. jan. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
19%
Rosszul tudod!Ha nincs fogadott orvosod a területileg illetékes kórházba kell majd menned a beavatkozásra.Nem mondhatod a védőnőnél,hogy pl.én az Uzsokiba,vagy az ÁEK-ba szeretnék menni.Melyik kerületben laksz?Bp.-i vagy?
2016. jan. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!