Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Hogyan lehet a beágyazódást...

Hogyan lehet a beágyazódást megakadályozni?

Figyelt kérdés
Amikor szeretkeztem elszakadt az óvszer és már vettem be esemény utáni tablettát 12 órán belül, de épp a ciklusom közepén a 14. napon történt a "baleset" és az esemény utáni tabletta csak 85%-os. Ha esetleg van valami házi praktika az nagyon jól jönne. Pl. olyan dolgok amiket az orvos ellenjavall ha valaki teherbe szeretne esni (különféle teák, hideg-melegvizes dolgook stb.) Előre is köszönöm

2016. jan. 25. 22:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
72%
Sehogy. Nincs ilyen praktika.
2016. jan. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
10%
Ugrálj sokat, szerintem az nem kedvez neki.
2016. jan. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
38%
De persze ezt ne vedd készpénznek, de bajod tuti nem lesz. Egyébként ha időben bevetted, ne stresszelj, nem lesz baj.
2016. jan. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
82%

Minél hamarabb veszed be az esemény utáni tablettát, annál valószínűbben akadályozza meg a terhességet, ciklus ide-vagy oda. Nem tudom pontosan, de 12 órán belül bevéve az esélyeid 90% felett vannak, a 85% csak átlagolt hatásosság, a 72. órában bevett tabletták hatékonyságát is beleszámítva.


Te mindent megtettél, hogy ne legyen gond, szerintem ne izgulj. Ennél többet semmilyen házi módszerrel nem tehetsz, sőt, inkább a magad egészségét teszed kockára!

2016. jan. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
50%

És azért az abortusz sem olyan borzasztó dolog, mint megszülni egy nemkívánatos gyermeket!

De Te megtetted amit tehettél! A fogamzás egy hülye játék, mert aki nem akar, az teherbe esik, aki gyereket szeretne, az pedig lehet hogy meddő! Szar találmány ez!

Ne aggódj! Nem lesz semmi baj!

Egy fél ország szurkol neked! :-)

F/60

2016. jan. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
70%

Erre van a 72 órás tabletta. Bevetted? Be. Kaptál egy akkor adag hormont, ami egy lovat is kiüt.


Házi módszerek nincsenek. Az ég egy adta világon semmilyen módon te azt meg nem akadályozod. Van olyan, hogy a magzat gyenge, és pl. elmegy ha az anya ezt vagy azt csinál, de ezzel legfeljebb siettetni lehet a kilökődését, ami magától is megtörtént volna.


A kérdést olvasva meg nekem az az érzésem, hogy kamu. A pozitív teszt után jött a pánik, és most itt próbálsz meg egy kitalált sztorival ötletek gyűjteni, hogy vetélhetnél el.


De ne legyen igazam.

2016. jan. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Nincs még pozitív teszt, de nagyon remélem, hogy nem is lesz. Egyébként utolsó, miért ne írnám le az igazat egy névtelen oldalon? Miért hazudnék? Azt olvastam, hogy miután a peteérés megtörtént azután az Escapelle már nem túl hatásos. (Fogalmam sincs, hogy megvolt-e a peteérés) Egy angol nyelvű oldalon olvastam, lehet, hogy hülyeség, de a nagy dózisú C-vitamint szedve 5napig a progeszteron szint lecsökken és a méhfalba a megtermékenyített petesejt csak nagyon nehezen vagy egyáltalán nem tud beágyazódni. "Vitamin C works to produce an unfavorable climate within the uterus so that the egg does not implant, or if implantation has already occurred, Vitamin C can weaken the fertilized ovum's grip on the uterine wall. Possibly by stimulating estrogen, and interfering with progesterone. This also makes it useful as an emergency contraceptive, when taken before implantation occurs on the 6th day following ovulation. The hormone, progesterone is essential for pregnancy, its function is to prepare a nourishing bed for the fertilized egg, if there is not enough progesterone the uterus becomes less supportive to the egg. Which is desirable when the goal is to end pregnancy." [link]


Lehet, hogy nagy kamu az egész de semmit nem veszthetek vele, ha kipróbálom.

2016. jan. 26. 16:34
 8/20 A kérdező kommentje:
Ezt az oldalt csak a kérdésem kiírása után találtam meg pár órával, mert magyar nyelvű oldalakon kerestem, ahol semmit sem találtam.
2016. jan. 26. 16:36
 9/20 anonim ***** válasza:
Aviva torna allitolag.Amugy az a gyogyszer amivel meghozzak a mensest ilyen esetben bevetheto?
2016. jan. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
34%
Jaj azert nekem sem valt be az esemenyutani.sok az a 15%
2016. jan. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!