Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » 3 és fél hetes terhes vagyok....

3 és fél hetes terhes vagyok. Nem szeretném megtartani a babát, létezik még magzatelhajtó injekció szerintetek?

Figyelt kérdés
Vagy csak a normál abortusz marad?

#magzatelhajtó injekció
2016. máj. 25. 19:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
ausztriában van gyógyszeres, itthon csak a "sima" megoldás marad.
2016. máj. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem menj el orvoshoz.

Amikor kimarad a vérzésed, 4 hetes terhes vagy. Mit értesz 3,5 hetes terhességen?

Tudtommal ilyen injekció nincs, csak az abortusz maradt. De egy doki ett is elmondja.

2016. máj. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
magyarországon csak abortusz van. bécsben vannak ilyen centrumok, ahol csinálnak gyógyszeres magzatelhajtást.
2016. máj. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%
Romaniaban is van gyogyszeres abortUsz.
2016. máj. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
3 és fél hetesen még nem tudnád hogy az vagy ahogy megtudod már 4 hetes vagy
2016. máj. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
10%

Aki azt mondja,hogy nem tudhatná a 3,5 hetes terhességet -.- Május 3-án voltam együtt a férjemmel (14-én nem jött meg) és 1 nappal később már pozitívat teszteltem.

Akkor az hány nap????


Aki naponta/kétnaponta csinálja annak persze dunsztja sincs a pontos dátumról.



Magyarországon csak "sima" abortusz van.8 éve 30 ezer forint volt.


Először is a nőgyógyászhoz el kell menni. Ő megállapítja a terhesség tényét, majd elküld családsegítőbe. ott el kell mondanod, hogy miért nem akarod megtartani. (Próbál rád hatni....stb), majd ha jól emlékszem vissza az orvoshoz, megbeszélitek a műtét időpontját, hogy mi lesz, hogy lesz.


Még annyi,hogy ha 18 éven aluli vagy, akkor szülőknek is tudnia kell illetve bele kell egyezniük.

2016. máj. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%
Az lemaradt, hogy az első családsegítős látogatásod után x nap elteltével vissza kell menni....és ha még mindig biztos vagy a dologban utána jön az orvos.
2016. máj. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%

Utolsó

Màjus 3 gondolom nem akkor menstruàltàl,ha 14-én kellett volna megjönnie.

A (14-3)+1= 12 nap,azaz 2 nap hìjàn KÉT HÉT,tehàt amikor megtudtad,hogy terhes vagy 2 hetes volt a baba, a terhességed meg ezen időpont előtt kezdődött 2 héttel,azaz pontosan az utolsó vérzés első napjàval. Mivel egy ciklus àtlag 28 nap ìgy màjus 14-28 nap az àprilis 16. Tehàt nagyjàból ezidő tàjt volt az utolsó menstruàciód,tehàt màjus 14-15- én Te pontosan 4 hetes terhes vagy.

Na akkor ez hàny nap????

2016. máj. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%
A terhességet az utolsó menstruáció első napjától számítják. Legkorábban tehát a negyedik terhességi héten lehet pozitív a teszt, vagyis a fogantatatás után két héttel. Ennyi idő kell mire a megtermékenyült petesejtnek sikerül a méhfalba beágyazódni és onnantól kezdve indul meg a HCG nevezetű hormon termelődése, amit a teszt ki tud mutatni.
2016. máj. 26. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
57%
Gyakorlatilag nem voltál terhes, de MINDEN esetben igy számolják az orvosok a terhességi kort, még lombiknál és inszemnél is. Annál pontosabban aztán senki nem tudja megmondani, hogy mikor fogant meg, de akkor sem a beavatkozástól számolják. Attól még, hogy te nem vagy tisztában alapvető terhesgondozási szabályokkal, még így van, és igen, aznap amikor a férjeddel szexeltetek, már 2 hetes terhes voltál elméletben.
2016. máj. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!