Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Hogyan? Jelenleg nyolc hetes...

Hogyan? Jelenleg nyolc hetes terhes vagyok és a párommal úgy döntöttünk, hogy nem tartjuk meg, mert.

Figyelt kérdés

Sajnos nem állunk úgy anyagilag, hogy fel tudjuk neveli, nincs is hol, mivel egy kissebb házba lakunk a párom családjánál. Én szeretném megtartani, de sajnos logikus érvek szólnak amellett, hogy ne tartsuk meg, mind a ketten fiatalok vagyunk, én az iskolát sem fejeztem még be.....

Szóval, voltam nőgyógyásznál, de neki még azt mondtam, hogy megtartom, mert akkor még így is volt.

Kell neki szólni, hogy változott a döntésem?

Elkell mennem védőnőhöz, ha nem tartom meg a babát?

A családsegítőbe kivel kell beszélnem, és leginkább, ti mit mondtatok?

Amkkor időpontot kérek a kórházba melyik osztályt kell keresni és mit mondjak? Személyesen vagy telefonon?

Ha 9hetesen.kezdem ezt az egész dolgot akkor még lesh esélyem az altatásos műtéthez?

Köszönöm a válaszokat, és kérlek ne ítéljetek el, én tényleg szeretném a babát, de most sajnos nem megoldható. :(



#Terhességemegszakítm
2016. okt. 5. 20:09
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
17%

Szia Kérdező!


Visszamentél a dokihoz? Beleférsz még az időbe?

2016. okt. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
76%

Nem vagyok abortuszpárti, de az ilyen inkább ne szaporodjon.

Leírta, egy lepusztult cigányputriban laknak egymás hegyén-hátán, a tető beázik, áram sincs, még a szobákat is ajtó helyett függönnyel választják el. Ilyen nyomorba minek gyereket szülni?

Kérdező, fejezd be a sulit, menj dolgozni és próbálj meg kitörni, aztán vállalj gyereket, mert így értelme nem sok van. Ja és máskor védekezzetek! Inkább 3havonta 6000Ft a fogamzásgátló, mint ilyen helyzetbe kerülni...

2016. okt. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem cigányputri. Csak házfelújítás van, mint mondtam. Viszont tényleg nem úszkálunk a pénzben.
2016. okt. 7. 14:31
 14/25 anonim ***** válasza:
65%

Az, hogy felújítás van, nem indokolja, hogy nincs se fűtés, se melegvíz, beázik, és ajtó helyett függönyt használtok. És ahogy ezt leírtad, mivel pont ezekkel érveltél a baba ellen, egyáltalán nem pillanatnyi állapotnak tűnik a felújítás miatt, hiszen akkor mire megszületne, már nem ez lenne. Szóval most hiába mentegetőzöl, hogy ez nem putri...de igenis az. Ezek borzasztó körülmények.

Egy pillanatra se jutott volna eszembe ilyen helyzetben, hogy megtartsam. Max, örökbe adni, de ilyen nyomorúságba biztos, hogy nem. De én is mennék onnan ahogy csak lehet.

2016. okt. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
51%
Ilyen kigyomlalt kerdest;)) Lett az ot oldalbol ketto.
2016. okt. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
24%
Aha, azért ázik be, mert felújítjátok és azért nincs áram? Hiába szépíted, tényleg ilyen környezetbe nem való gyerek. Eggyel többen nyomorogni? Akkor inkább add örökbe vagy vetesd el. Fejezd be a sulit, menj dolgozni és ha keményen melóztok mind2en, akkor megtudjátok teremteni legalább a minimumot egy gyerek vállalásához...
2016. okt. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Pont úgy beszéltek, mintha meg akarnám tartani.
2016. okt. 9. 11:44
 18/25 anonim ***** válasza:
21%

Egyáltalán miért írtad ki a kérdést?

Mire vársz választ? Leírtad, hogy nehéz körülmények között éltek és nem tudjátok megtartani. Nem értem...

2016. okt. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
0%
Elvetetted mar? Szerintem nem mesz el.
2016. okt. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Már a családvédelmisnél is voltam, már csak a műtétet "várom"
2016. okt. 11. 15:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!