Terhes vagyok de a férjem hallani sem akar a babáról, én viszont meg akarom tartani, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy 10 hónapos babánk akit imádunk.Terhes lettem...naptár módszer mellett!Még egy babát szerettünk volna de csak évek múlva!Én meg akarom tartani..bár sokat vívódtam ,hogy talán a kisfiúnk miatt sem lenne még itt az ideje!Nagyon nehéz lennede meg akarom tartani!Tegnap ezt közöltem is a férjemmel aki engem és kisfiúnkat hozott fel példának,hogy nekünk nem lenne jó!Ő sokatdolgozik!Na meg az anyagiak!Meg hogy neki nem kell még most egy gyerek!Nekem viszont nincs szívem elvetetni!Ő mióta mondtam neki meg van sértődve és hozzám se szól!:(Nem érti meg hogy nekem milyen lelkitörés lenne egy abortusz!Nem bocsájtanám meg neki ha belekényszerítene!

2016. okt. 17. 14:53
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/74 anonim ***** válasza:
57%
#70, mutass nekem egyetlen nőt, akit a párja nem tud rávenni az abortuszra, de arra simán, hogy kihordás és megszülés után örökbe adja az általa egyébként vágyott gyerekét. Érted? Egyetlen nőt...
2016. okt. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/74 anonim ***** válasza:
34%

Az, hogy nem tudok mutatni, nem bizonyítja állításod helyességét, és az enyémet se cáfolja meg.


Te állítottál valamit, ezért neked kell bizonyítanod annak helyességét, nem nekem a nem helyességét.

2016. okt. 27. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/74 A kérdező kommentje:

Most olvasom csak,hogy mennyi komment került a kérdésem alá!Szóval akit érdekel most a helyzet...

28 hetes,boldog kismama vagyok!A férjemnek kellettek hetek míg feldolgozta a terhességet,miután közöltem hogy nem lesz abortusz..ha vele vagy,nélküle de megtartom a picit!Azóta alakítgatjuk a házat mire a pici megszületik,a férjemmel az élen aki nagyon szorgalmas!Azt mondja hogy biztos hogy imádni fogja a picit,de nem lesz könnyű két kicsivel!

Remélem,hogy az esetünkből tanul majd más is!Érdemes küzdeni a babáért,ha ép érvek szólnak mellette!:)

Köszönöm mindenki válaszát!(hellyel-közzel mindenkiét)

2017. márc. 29. 17:19
 74/74 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon örülök Nektek, köszönjük, hogy leírtad, mi újság Veletek! A férjed is kezd alakulni, megéri türelmesnek lenni hozzá, minden jót kívánok Nektek! Sok türelmet, kitartást az elejére! Aztán majd úgy összenőnek a gyerekek, hogy elszórakoztatják bőven egymást, kevesebb energia kell majd hozzájuk mint a legelején l.
2017. márc. 30. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!