Teherbe estem, vedekezes mellett fogant meg! El kell sajnos vetetnem. Megvan ra az okom. Az akitol terhes lettem nem hajlando kifizetni az abortusz felet! Mitcsinaljak?

Figyelt kérdés
anyagi helyzetem nem jo! Ezert kertem a segitseget! Ha mar arra jo voltam, legalabb ebbe segitsen!! De nem akar! Mitcsinaljak? Nincs mas lehetosegem? Munkahelyevel beszelek esetleg! ?? Segitsetek
2016. nov. 4. 16:35
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
94%
Semmit nem tudsz tenni, mivel bebizonyitani nem tudod, hogy ove.
2016. nov. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
88%
Hacsak nem lopod el az abortusz arat akkor sehogy nem tudod rakenyszeriteni☹
2016. nov. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
93%
Mondd neki, hogy akkor megtartod és fizetheti a gyerektartást.
2016. nov. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
36%
Semmit nem tudsz csinálni
2016. nov. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Bizonyitani nem tudom.gondolkoztam hogy megtartom oket! Szivem szerint ez lenne a helyes! De..ikrek.ketto utan szep osszeg lenne a gyerektartas! De igy se jo az anyagi helyzetem! Onzosegnek hangzik tudom..gondoltam mar az orokbe adasba Is..
2016. nov. 4. 16:45
 6/26 anonim ***** válasza:
54%
A munkahelyevel biztos nem beszelnek. Hogy gondoltad ezt amugy?
2016. nov. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
63%
Kérheted, hogy adjanak kedvezményt, ha az anyagi helyzeted ezt indokolja. Általában a felét elengedik.
2016. nov. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
30%
Sajnos a tabletta és a spriál nem megoldás , az óvszer biztosabb . Erre a kérdésre bármilyen válasz tanács kellemetlen , mert maradjon meg és apa nélkül hányattatott sorsba éljen ? De az elvetetés se jó emberséges tanács . Hányadik hónapban vagy ?
2016. nov. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
76%

Ha ilyen rossz az anyagi helyezted, akkor lehet, hogy eleve olcsóbban megúszod. Védőnő erről is ad tájékoztatást.

Legközelebb meg meggondolod kétszer, hogy kivel fekszel össze.


Ha nem tudod kifizetni az abortuszt, és kedvezményt sem kapsz, akkor pedig tényleg nem marad más lehetőséged, mint megszülni! Jótékonysági alapon nem fogják elvégezni neked sem a műtétet.

2016. nov. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
58%
Csak mondom, hogy két gyerek után nem duplázódik a gyerektartás. Munkahelyére bemész? Basszus, hozzám mint főnökhöz bejönne egy csaj ezzel, nem tudnám hogy felháborodva küldjem el a fenébe vagy kiröhögjem. Kérj kölcsön, oldd meg. Gyerektartást kérhetsz ha megvan(nak), és az övé(i), de addig egy fillért sem csikarhatsz ki tőle, semmire.
2016. nov. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!