Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Hétfőn lesz abortuszom és már...

Hétfőn lesz abortuszom és már nagyon izgulok. Mennyire lesz rossz az altatás?

Figyelt kérdés
2016. dec. 3. 17:43
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
Az altatás lesz a legkellemesebb az egészben.
2016. dec. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Nekem egeszsegugyi kaparasom volt, mivel az elso szulesem utan bent maradt egy darab a placentabol.En semmit nem ereztem.Hirtelen elalszol es ennyi.Nekem utana sem volt se hanyingerem se fejfajasom.
2016. dec. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%

En rettegtem az altatastol. Azutan jott egy mehenkivuli terhesseg,majd egy missed ab is-beindult a veteles -muszeres befejezes kelett(ez technikailag kb.ugyanaz mint az abortusz).

Az altatastol nem kell felni. Besetaltam a mutobe ,kaptam az ujjamra csipeszt egy branult (sztem annak hivjak),egy maszkot az arcomra,2 szurit a branulbe a masodik utan 10 masodperccel alvas. Meg a mutoben ebresztettek,de a szobaban tertem teljesen magamhoz. Kb. 15perc a mutet. Csak parat gorcsolt a hasam utana.

Sztem a mutet elotti tagito felhelyezes gazabb (lehet),mint az altatas.

2016. dec. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Milyen igazság?

25 vagyok, ha ez számít.

2016. dec. 3. 21:16
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
Hatalmas probléma ez abortusz előtt, már bocs...amúgy rossz a kategória, "terhesség megszakítás"-ba kellett volna írnod....ez az "altatás" kategória inkább baba altatásával kapcsolatos kérdésekre lett kitalálva...
2016. dec. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%

Én (is) jelentettem a válaszok egy részét, nem feltétlen a kérdező.

Ez az oldal nem erre való, az ilyen fröcsögök teszik tönkre és már nagyon unom.

A kérdésre kell válaszolni, nem ítélkezni.



Kérdező, engem mandula műtét miatt altattak, nyugi, nem olyan vészes, csak tartsd be az utasításokat.

2016. dec. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem kétszer is altattak, abból egyik nagy műtét volt, darabos kéztörés miatti operáció. A másik pedig eü kaparás vérzés zavarok miatt, ami kis altatás volt. Ne félj, mondjuk én is féltem, de semmit nem fogsz érezni, betolnak a műtőbe, beadják az altatót, még tesznek fel néhány kérdést és onnantól képszakadás. Mire magadhoz térsz, már túl vagy a műtéten. Utána enni, inni nem szabad pár órát, de ha nem hánysz, nem szédülsz, akkor még aznap haza is engednek.
2016. dec. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem is volt már 2x altatásban részem. Egyszer eltört a karom, azzal műtöttek/altattak. Semmilyen fájalommal nem járt, sem előtte, sem utána.


Abortusznál az altatással és előtte/utána sem volt probléma, a méhtágító (azt hiszem így hívják), annak a felhelyezése fájt. Illetve inkább kellemetlen volt. Meg lelkileg sokkal rosszabb az egész szerintem, mint testileg.


Hogy sikerült?

2016. dec. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 kriszpo ***** válasza:
Még gyakorló mentőápolóként volt szerencsém altatásban asszisztálni a nőgyógyászaton. Egyik betegünk sem tiltakozott előtte vagy panaszkodott utána. Az természetes, hogy ilyenkor az ember fél egy kicsit, de az aneszteziológus érti a dolgát. Hamar meglesz, nem kell félned. Utána kicsit kába leszel, de az majd elmúlik. Ne félj!
2016. dec. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 kriszpo ***** válasza:
Illetve most látom, hogy igazából tegnap volt, mert ma kedd van:) Ugye nem volt olyan rossz.
2016. dec. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!