Pénteken lesz abortuszom?

Figyelt kérdés
Sajnos nem tudom megtartani a babát,mert az apuka lelépett megcsalt. Tervezett gyerek volt,most hogy egyedül maradtam beteg szülőkkel így nem tudom megtartani a kicsit. Az érdekelne,hogy mi fog történni,ha holnap bemegyek. És hogy lelkileg fel lehet-e dolgozni ezt valaha is.
2016. dec. 7. 16:37
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
58%
Feldolgozni nem lehet! Ha vissza csinalhatnam maskepp dontenek.Utolag igazolodik be jo vagy rossz dontest hoztunk..
2016. dec. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
66%
Én nem tudnám feldolgozni az elvesztését, pláne hogy én mondtam ki rá az ítéletet. A pasit meg ne hívd apukának, hanem inkább gyáva gerinctelen utolsó féregnek.
2016. dec. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 gömbicica ***** válasza:
44%

HA apuka nem lép le, akkor is ott vannak a beteg szüleid!!

-bár nem tudom mennyire betegek, milyen bajuk van-


vagyis ha szülés után 1 hónappal lép le, vagy akkor, mikor már meg kell tartani a terhességet, akkor is ott vannak.


hallgass a megérzéseidre, a szivedre. biztosan az lesz a legjobb megoldás.

2016. dec. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
64%

Mennyire betegek a szüleid? Magukat képesek ellátni?

Te hogy érzed a legjobbnak?

Jelenleg te tudod a legjobban felmérni, mennyire bánnád meg ha így döntenél. Gondolkozz el, aztán dönts

2016. dec. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
13%

Mi fog történni? Meg fog halni a gyereked. Ez fog történni. Nézz utána neten, hogy hogyan fog kinézni utána.

Engem is eldobott az apa, mégsem mentem kikapartatni, hanem összeszorítottam a fogam és végigcsináltam.

Apuka még szülés előtt visszakönyörögte magát, azóta is együtt vagyunk, ennek már 25 éve.

2016. dec. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
56%

Hogy mi fog történni holnap.

Nyilván felvesznek az osztályra, vervetel. Ha még nem szultel, felteszik a laminariat (méhszáj tagitot), ez kellemetlen lehet

Gondolom a műtét péntek reggel lesz. Altatás, semmit nem fogsz érezni. Kb 15 perc maga a műtét, a szobában ebredsz fel.

Megfigyelés, délután mehetsz haza.

Nekem vetélés műszeres befejezése volt, de technikailag ugyanaz. En már szultem, nekem nem volt tagitás. Meg amúgy is sürgős volt a műtét.

Fizikailag semmi, néhány nap múlva teljesen jól leszel.

Lelkileg szerintem borzasztó. A vetélés is az volt, pedig ott nem én okoztam a dolgokat. De egy egészséges, elő embriot elvetetni iszonyatos lelki teher lehet.

Attól még, hogy apuka lelépett, fizetnie kell gyerektartást, ha mégis megszülöd.

2016. dec. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
70%

Itt senkinek nem tűnt fel eddig, hogy nem az volt a kérdés, hogy megtartsa-e a gyereket, hanem hogy mire számítson a kórházban, ill. hogy fogja érezni magát lelkileg utána?


Sajnos érdemben nem tudok válaszolni a kérdésekre, mert nincs saját tapasztalatom - olvasgass régebbi kérdéseket!

Biztosan nagyon nehéz döntés lehetett, és bízom benne, hogy alaposan megfontoltad! Szörnyű lehet lemondani róla, különösen, hogy akartad, vágytál rá, de biztosan megvan az okod, amiért így döntöttél!

Sok lelki erőt és kitartást neked!


(Én most nem fogok itt neked elkezdeni papolni a morális kérdésekről, meg arról, hogy az én anyám is egyedül nevelt fel és egyedül temette el közben a szüleit stb. Ezeket már nyilván te is átgondoltad. Van, aki meg tudja csinálni, van, aki nem. Elvégre felnőtt ember vagy, csakis a te döntésed!)

2016. dec. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
62%
Bocs, 6-os, persze nem rá gondoltam - végre valaki válaszolt is!
2016. dec. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
10%

Azt kérdezte, hogy mi fog történni, én pedig írtam, hogy meg fog halni a gyereke. Mert az fog történni.

Vagy szerinted valamikor máskor lesz ember az ember??? Csak úgy átalakul hipp hopp emberré?

2016. dec. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
22%

Nézd, fiatal, szülőkorban lévő nő vagy, olyan idősek a szüleid sem lehetnek, hogy azt kívánják, a saját vágyott gyermeked élete árán gondozd őket...

Hogy mi fog történni? Bemész egy dobogó szívű magzattal a szíved alatt, majd kijössz gyermektelenül. Hogy fel lehet-e dolgozni? Talán, de a tudat, hogy megtetted, életfogytiglan veled marad. S hogy ő hogyan fog meghalni, azt ne akard tudni. Mindig van választás. Mindig.

2016. dec. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!