Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » A párom nem akarja megtartani...

A párom nem akarja megtartani a gyereket most mit tegyek?

Figyelt kérdés
30 éves nőről van szó. Van egy szembetegsège ami öröklődhet is,meg sok nehézségen ment át. Van pl. Egy aspergeres testvére őt segíti egy életen keresztül, minden baján,gondján idegeskedik. Mindent megold helyette,anyagilag is. Ezzel magyarázza,hogy neki nincs energiája még egy gyerekre. Ezt előről csinálni meg a testvérét segíteni. Határozott,erős ember nem tudom,hogy tudnék rà hatni.
2016. dec. 16. 16:25
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
93%

Gyerek kérdésben nincs kompromisszum. Ha te akarsz mindenképp, ő meg semmiképp sem, akkor nem lehettek együtt boldog és elégedett pár sajnos.

Vagy megvarod, hátha változik a véleménye, ha van turelmed. Egy férfit annyira nem szorítja az időt, mint egy nőt.

2016. dec. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
48%

szép dolog az önfeláldozás, de szerintem van egy ésszerűségi határ. gondozhatja a beteg testvérét egy életen át is és közben önmagát teszi tönkre.


Ne haragudj, de ha egész életében ezt csinálja, akkor mi a csudát akar az élettől?! Most nézhetnéd a baba szemszögéből is a dolgot: Apukám, szeretne de megölnek engem mert vagy egy aspergeres nagynénim, akinek kell a segítség?! Lehet cinikus mindez de a jelen állapot szerint ez a helyzet.

2016. dec. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
22%
10-es. Igen a saját teste és joga, de attól még hülyeséget csinál.
2016. dec. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
42%

Soha ne mondj le a gyerekről egyetlen nő miatt sem!

Ha Te akarod,de Ő nem akkor mindenképp szakítanotok kell.

Keress egy normális nőt magad mellé!

2016. dec. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
67%
#13, mindig imádtam azokat az embereket, akik jobban tudnak valamit, mint az érintett maga...
2016. dec. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
75%

13!


Miért csinál hülyeséget?

Nem mindeki akár gyereket.

2016. dec. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
41%
" Most nézhetnéd a baba szemszögéből is a dolgot: Apukám, szeretne de megölnek engem mert vagy egy aspergeres nagynénim, akinek kell a segítség?!" - aha... és mennyivel is előrébb való egy embrió "szemszöge" (megj: mije??? - ahhoz, hogy valakinek szemszöge legyen ahhoz asszociatív gondolkodásra képes agy is kellene, nem?) az aspergeres testvérénél?
2016. dec. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
45%
oké utolsó, de gondolom azt te se várod el hogy a férfi vele maradjon miután önhatalmúlag abortáltatta a gyerekét?
2016. dec. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
65%
#18, mindenki akkor száll ki egy kapcsolatból, amikor akar, és azért, amiért akar. Ez a férfire is igaz, meg a nőre is.
2016. dec. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
58%

18!


Nem hát. Mondjuk ha ebben a történetben én lennék a nő, akit az akarata ellenére szülésre akár kényszeríteni, meg a másnapot se kellene mellettem töltenie

2016. dec. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!