Mire szamitsak?

Figyelt kérdés
sziasztok... nem szeretnek itt vitat veszekedest... babat varok de az apaval mar egyutt sem vagyunk. mire erre a dontesre jutottunk addigra kicsusztam az idobol 1hettel. sikerult elinteznem megis, hogy ne kelljen megszulnom a babat... annyit tudok tesznek fel tobb tagitot es napok alatt fog lezajlani. megis hogy? megkell szulnom?

2017. jan. 7. 09:34
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
21%
kérdező ne kend a pasira, hogy ő nem akarja, te se akarod különben nem rohannál kapartatni. És 13 hetesen már összetörik a kis csontjait, darabokra tépik és úgy szedik ki, mivel akkor már megkeményednek a csontjai. De ilyenkor már nagyobb a szövődmények kockázata is. Ráadásul 13. hétre már szopja az ujjait, mocorog, van aki ilyenkor már érzi a mozgását, helyezkedik, az anyja szívdobogása és érintése megnyugtatja, tehát már érez.... és az hogy tükörbe tudsz nézni, az a te szegénységi bizonyítványod, kérdező...
2017. jan. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
69%

# 19 Nem szülés lesz (azaz nem kell megszülnöd", hanem abortusz - csak ahogy írták, más technológiával. Sajnos egyrészt a magzat mérete, másrészt az eltérő technika miatt többet kell a méhszájon tágítani, ami eleve fájdalmas dolog, de így még tovább tart :(

Hátránya, hogy nagyobb az esély a méhszáj károsodására, ami pl. egy későbbi koraszülés esélyét növeli (feltétlen jelezd ennek tényét majdan a védőnőnek, hogy jobban kell rád figyelni).

*

A leírtak fényében teljesen érthető, miért döntesz az ab. mellett, sőt, merem állítani, hogy ebben a pocsék helyzetben is a lehető leghelyesebb, legjobb döntést hoztad. Kitartást!

2017. jan. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
71%

A nőgyógyászom arra a kérdésemre, hogy nem késő-e a 11. héten a terhesség megszakításáról beszélni, azt válaszolta, hogy a 24. héten is meg lehet szakítani egy terhességet.

Nem a kérdező, inkább a válaszolók zömének a hozzáállása a furcsa. Ami az egyik nap még rendben van, az holnap már gyilkosság?

Ismerek egy nőt, le se tagadhatná, hogy utálja a fiát, mert az ugyan olyan, mint az apja, akivel a gyerek szülestése után nem sokkal szakítottak. Ellátja, gondoskodik róla, de szeretetet csak a nagyszülőktől kap, az apja persze felé se néz, pedig kb 10 percre lakik tőle. Szerintem ez a kegyetlenség, nem az abortusz.

2017. jan. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:
igazan koszonom annak, aki megerti, hogy a helyzetemben ez a legjobb dontes... sajnos
2017. jan. 7. 20:37
 25/37 A kérdező kommentje:
egyebkent aki ismeretlenul itelkezik felettem es a dobtesem felett... nincs eleg arva gyerek a nevelointezetekben?! melysegesen sajnalom az osszes olyan part aki probalkozik es nem jon a varva vart baba... nem mondom, hogy ne vedekezzen senki mert ott az abortusz...! igyekezzunk elkerulni az ilyet... enis vedekeztem termeszetes, tehat nem vart es nem akart terhesseg lett...
2017. jan. 7. 21:02
 26/37 anonim ***** válasza:
16%
kérdező, egy gyerek se kerül árvaházba ha a szülő lemond róla, már a kórházból az új szülők viszik haza...bár az nem olyan egyszerű, mint egy abortusz, de legalább a gyereknek lenne esélye.nem ő akart megfoganni, de ezt úgysem fogod megérteni...
2017. jan. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
74%
Nem lehet könnyű ilyen helyzetben..
2017. jan. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
30%

Meg egyszer leírom, mert ezen az oldalon mindenki védekezés mellett esett teherbe.

A megfelelően használt ,felhelyezett, majd az aktus végén ellenörzött óvszer mellett gyakorlatilag nem lehet teherbe esni.

Ha kiszakad, akkor aktus végén ellenörzésnél észrevesszük, és irány esemény utáni tablettáért.

Ha ennek ellenére létrjön a terhesség, akkor legalább tudunk róla, mert gondolom gyereket nem akaró felelősségteljes ember vesz egy tesztet, ha rezeg a háló.

Nem vagyok abortuszellnes. Hulyeemberellenes, és kifogásokatgyártóember ellenes vagyok.

Én is csináltam buta dolgokat, és ha óvszer nélkül szexeltem, akkor vettem tesztet, hogy legalább tudjak róla, ha a hulyeségemnek sajnálatos eredménye lett volna.

De! Ki nem szaladt volna a számon, hogy jaj védekezés ellenére estem teherbe.

Ahány szegeny teherbeesett nó van itt, azok alapján a mindenféle védekezés hatékonysági indexe az imádságéval lenne egyenlő.

Bocs kérdezó, nem elsósorban neked, de legalább lássuk be, hogyha elbaxtuk.

És a másik kedvencem, hogy van aki rendszeresen esik mindenféle védekezés mellett teherbe, mert ő olyan termékeny.....

A tanulságot mindenki volnja le

2017. jan. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
28%

Sajnos utolsónak igaza van, aki normálisan és körültekintõen védekezik, az nem esik teherbe.

De ezt elég nehéz és macerás megoldani komolyan mondom.

Én utálom a tablettát, sosem mérgezném magamat vele. Az óvszer nem az igazi, nem érezzük egymást. Spirált nem tudom elviselni, nem is bízok benne.

Megszakítás nem védekezési mód, nekem így sikerült teherbeesni anno...

2017. jan. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
61%

Utolsó, természetesen nincs igaza az előtted írónak, ugyanis az ember nem egy biorobot, ahol számításon kívül maradhatna az "emberi tényező". Igaza azoknak van, akik soktízezres statisztikákból leírják a fogamzásgátló módszerek és eszközök hibaszázalékát, vagy ismert néven a Pearl-féle indexet.

Egyébként eg szépen felsoroltad, hogy mi miért nem jó, de akkor mi marad? Mert ugye sem 100%-osan optimális, se 100%-osan hatásos fogamzásgátló eljárás NINCS a mai ismereteink szerint.

2017. jan. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!