Nem tudom mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi tegyek .

12 hetes leszek a hèten és pàrom tegnap közölte vetessük el ..nagyon szeret igy meg úgy de anyagilag nem tud majd minket el tartani .

Külföldön élünk sajnos nem elég szarul élűnk igy is ..de nem tudom fel fogni mért most ?

Eddig ennyit gondolkozott ? Hogy csak most mondta

10hetes volt az első terhes vizsgàlatom akkor mért nem tudta mondani ..

Vagy akkor minek akart gyereket ha most meg mégse kell neki ?

Teljesen kétsègbe vagyok esve .

Nekem van màr egy 3 éves fiam ...a völegényemnek a nevelt fia .

Most nem tudom mi tèvő legyek ,költözzek haza 2 gyerekkel anyumhoz?

Vagy legyek gyilkos csak mert ő neki màr mégse kell ?

Itt kint màr a 12 hétnèl meg kell szülni :(

Bele se gondol a pàrom én min megyek keresztűl ..tegnap reggel òta nem aludtam.enni se birok csak sírni van erőm titokba hogy a kisfiam ne làssa nekem mekkora fàjdalmam van .



2017. jan. 11. 11:00
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/79 anonim ***** válasza:
58%
Szepen fizeti majd a tartasdijjat.
2017. jan. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/79 anonim ***** válasza:
30%
Most van vér szerinti megszületett gyereked vagy nincs? Ki a vőlegényed? A jelenlegi párod? Hú, de zavaros. Ha gyilkosságnak tartod az abortuszt (én is annak tartom), akkor egyértelmű, hogy megszülöd a babát. Ha a párod vállalja, együtt maradtok, ha nem akkor hazamész anyukádhoz, a párod pedig anyagilag támogatja a gyereket. De nehéz lesz behajtani, ha nem egy országban vagytok.
2017. jan. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/79 anonim ***** válasza:
68%

Egyáltalán van bármilyen lehetőség még elvetetni? Nem tudom, hogy megy ott, ahol éltek, de Mo-on már teljesen esélytelen lenne.

Egyébként mindenképpen a te döntésed kell, hogy legyen.

2017. jan. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/79 anonim ***** válasza:
41%
Én inkább ott hagynám és vállalnám egyedül a 2 gyereket. KÚRWA NEHÉZ, tudom. De ha te akarod a babát és elveteted, sose tudod feldolgozni.
2017. jan. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/79 A kérdező kommentje:

Közös gyermekünk még nincs a völegènyem (pàrom ) akivel együtt èlek ..a kisfiammal együtt fogadott el

Mivel az előző kapcsolatomba apuka vert nagyon durvàn ezèrt elhagytam .

Igy a mostani kapcsolatom a völegényemtől vagyok terhes .

Akivel nincs még közös gyermek csak a pocaklakò .


Igen nagyon is gyilkossàgnak tartom az abortuszt hiszen ő egy érző csöpsèg .

Ki van fejlődve él .érez. dobog a kis szive .


Elég idős a pàrom (völegènyem ) hogy tudja nem gyerek jàték egy kis ember èletével jàtszik .

2017. jan. 11. 11:54
 6/79 A kérdező kommentje:

Igen itt van rà lehetőség az abortuszra 14. Hétig van rà mód .

Sajnos .

De egyszerűen nem tudom fel fogni a miértjèt .....

Pont most döntötte el ....

2017. jan. 11. 11:58
 7/79 anonim ***** válasza:
29%
Dehogy vetetném el. 12 hetesen lehetséges egyáltalán? Ugye tudod, h nem ő a nagy Ő számodra??? Ennek vége.. Ha megtartod ha nem..
2017. jan. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/79 A kérdező kommentje:

Igen !!!!

Ez bennem.is tudatosúlt .

Tegnap reggel mikor vàzolta hogy engem meg a fiamat nagyon szeret nem akar el vesziteni de vetessük el a babàt mert ő nem lesz rà kèpes mindent meg adni nekünk és nem akarja hogy nèlkülőzzünk ...

Ez szèp és jó ....de elöbb kellett volna gondolkozni :(

2017. jan. 11. 12:00
 9/79 anonim ***** válasza:
45%

Ez bizony így nagy fájdalom.

A párod felelőtlen ebben a kérdésben.Előbb akart és csak most mondta,hogy nem. Lehet, hogy később megint mást fog gondolni.Nem tudja felmérni a helyzet komolyságát, nem látja, hogy mit jelent ez Neked. Lehet, hogy bepánikolt a hírre.

Szerintem nem szabad ilyen komolytalan véleményre hallgatni.

Azt olvasom ki a soraidból hogy Te szeretnéd a babát.A párod véleménye miatt ne mond le róla.

2017. jan. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/79 A kérdező kommentje:

Egész èjjel sirtam ....

Ma reggel meg mint ha mi se történt volna meg kérdezte mi bajom és mièrt nem aludtam.???

Gondoltam rà hogy jól fel pofozom ...de inkàbb csendben hallgattam a kérdéseit ...

Nem tudom mègis mire szàmitott hogy a nyakàba ugrok hogy semmi baj nincs ? Csak most kèrsz èpp arra hogy őljem meg a kis èletkèmet ?

Ez olyan mint ha èn meg arra kérnèm őlje meg a hugàt mert nem birom ès hàt jobb lesz a hugànak is mert szarul àll anyagilag ....

2017. jan. 11. 12:04
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!