Nők, ti ellenzitek vagy elfogadjátok az abortuszt?

Figyelt kérdés
Nem várok gyermeket, nem lesz abortuszom ezt szeretném az elején leszögezni, mielőtt nekem esnétek. Mindössze érdekel, hogyan látják ezt a kérdést a nők.

2017. jan. 12. 16:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
58%
Miert kell a ketezredik ilyen kerdes ??
2017. jan. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
74%

Én támogatom.

Ezen a téren teljesen az anya oldalán állok. Ha úgy érzi, hogy nem képes még gyereknevelésre, menjen abortuszra nyugodtan. A gyereknek csak jobb lesz, hogy nem kell rossz helyre, rossz szülőkhöz születnie.

2017. jan. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
87%
Van olyan szituáció, amikor elfogadom.
2017. jan. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
65%
Nem szólok bele, hogy más mit kezd az életével és a babájával, van olyannak olyan barátnőim, akiknek volt abortuszuk és nem befolyásolja a barátságunkat, mert hiszek benne, hogy a lehető legjobb döntést igyekeztek meghozni abban az élethelyzetben. Én viszont úgy gondolom, hogy nem tudnám ezt megtenni. Persze fogalmam sincs, hogy a hátralevő életemben mi fog velem még megtörténni és nem tudom előre, hogy milyen döntéseket fogok hozni, így nem jelentek ki előre semmit. Azt az egyet merem kijelenteni, hogy a hasamban ficánkoló babát erőszakkal sem, az életem árán sem veheti el tőlem senki, nem még az én beleegyezésemmel!
2017. jan. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
84%

Én támogatom.


Ha az anya még nem áll kész rá és nincsenek meg az anyagiak akkor miért nevelje fel ha nem tud normális szülő lenni. Szerintem valamilyen szinten ez megfontoltságot mutat mert fel tudja mérni a nő a helyzetet és nem szarul,a semmire neveli a gyereket.

De azt nem támogatom viszont hogy sokan eszetlenül védekezés nélkül szexelnek és 3szor egy évben abortuszra járnak. (Tapasztalat,ismerek ilyet)

2017. jan. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
30%

Ellenzem.

Ha nekem 25 eve sikerult elkerulnom, masnak is sikerulhet.

42/N.

2017. jan. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat mindenkinek, ment a zöld.
2017. jan. 12. 16:57
 8/19 anonim ***** válasza:
31%
Néhány kivételtől eltekintve elítélem. Pl. erőszakból fogant, súlyos beteg anya vagy magzat. Aki nem akar babát az ne dugjon felelőtlenül. Itt is rengeteg hülye van, aki farkat enged magába néhány húzásra gumi nélkül, utána meg nem érti miért terhes. És ez csak egy példa. Igenis kellene a szülőknek is felvilágosítást adni. Mint láthattuk, nem tud mindent a gyerek. Sok fiatal nő, férfi sem. Megelőzhető lenne, ha nem ilyen prűd, (ál)keresztény országban élnénk. Az iskolai felvilágosítás alig ér valamit. Nem térnek ki minden fontos dologra, ráadásul a gyerek nem figyel. Nevet, telefonozik, beszélget közbe. Annyit mégis lehetne alkalmazni a kereszténységből, hogy legyen már egy kis erkölcs a nőkben. Nem erőssége ez a mai magyaroknak. Fűvel - fával dugnak, sokszor 13-15 évesen. Nem csodálom, hogy terhes lesz. Azt sem, hogy ribinek mondjàk a férfiak a magyar nők többségét. Semmi tartás nincs a legtöbben. Az ilyen nem nő és nem izgalmas.
2017. jan. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
88%
Én választás-párti vagyok, ezt a megfogalmazást kedvelem. Nem támogatom az abortuszt minden áron, viszont van az a helyzet, amikor én elfogadhatónak tartom ezt a döntést (sőt, olyan helyzet is van, amikor ez sajnos nem döntés kérdése! például édesanyámnál is ez volt). Úgyhogy nem ítélem el azt, akinek abortusza volt, viszont nem is gondolom, hogy ez lenne a legkézenfekvőbb, első számú megoldási lehetőség egy nem kívánt terhesség esetén.
2017. jan. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
69%
Elfogadom különösen nem érdekel, hogy más megtartja a magzatát vagy sem.
2017. jan. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!