Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Aki ide ír ki kérdést arról,...

Aki ide ír ki kérdést arról, hogy elvetesse-e a gyerekét, az figyelembe veszi a válaszokat? Tényleg számít, hogy mit írnak vadidegen emberek?

Figyelt kérdés
2017. jan. 19. 16:44
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nem, csupán megerősítést szeretne a már meghozott döntéséhez, vagy kiírni magából.
2017. jan. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szerintem is, legalábbis remélem, hogy nem kiszavazóshow-t csinál.
2017. jan. 19. 16:56
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
1-es válaszolóval egyet értek, csak az a baj, hogy az ilyen már meghozott döntésekbe belekontárkodnak az abortusz ellenesek és nyomatják a hülyeségeiket. Engem igazából az utóbbi jelenség zavar.
2017. jan. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

2 okból írja ki:

- leírja, hogy mik az okai annak, hogy el akarja vetetni és várja, hogy megerősítsék benne, hogy jól döntött


vagy


- ostorozza magát, bűntudata van, de változtatni nem fog úgysem a döntésén néhány vad idegen indulatos lecseszése, vagy látatlanban erőltetett biztatása miatt és csak azt akarja, hogy megkapja, ami jár: dobálják meg sárral az emberek, hordják el mindennek, mert ő maga is úgy érzi, hogy ezt érdemli.


Én is maximum a fenti 2 szándék valamelyikével írnám ki. Lehet, hogy itt az én esetemre mondjuk 20-ból 15-en azt írnák, hogy meg tudom oldani, küzdjek a babáért, nehéz lesz, de menni fog, stb, csakhogy utána ezek közül egy sem lenne mellettem segíteni és az egy dolog, hogy az ember per pillanat nagy elszántságot érez magában arra vonatkozóan, hogy 16 évesen megszüli a gyereket, majd tanul tovább mellette és ledoktorál, de a lendület nem feltétlen elegendő, ha netán a gyerek apja meg lelép, a szülők kitagadják, anyaotthonba kerül, és hasonlók.

Én sem bíznék egy ilyen döntést idegenek véleményére. Én eléggé empatikus ember vagyok, nagyon jól bele tudom képzelni magam a másik helyzetébe, de 5-6 leírt mondatból nem fogok tudni jó tanácsot adni más életével kapcsolatban.

2017. jan. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
35%
3as, engem meg az zavar, hogy ha valaki még nem döntött biztosra, jönnek az abortusz hívők és belekontárkodnak, rábeszélik.
2017. jan. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem ez csak pótcselekvés.
2017. jan. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
39%

5-ös: szerintem a legtöbb ember van olyan intelligens, hogy el tudja egyedül is dönteni, hogy meg akarja tartani a magzatot vagy sem. Neked semmibe nincs beleszólásod. A véleményed elmondhatod, de más helyett nem dönthetsz.


Mondhatod, hogy de tartsa meg, de mi lesz, ha fél év múlva meg mind éhen halnak vagy az utcára kerülnek mert nem tudnak semmit se fizetni? Te meg nem leszel ott, hogy segítsd miközben te beszélted rá, hogy tartsa meg.

2017. jan. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
33%

Ezen en is gondolkodtam.mar ...

Mondjuk en nem irnek ki olyan kerdest ide mert nem kell megerosites

:-D

Egyedul is el tudom cseszni az eletem !

2017. jan. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!