Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Érezted úgy abortusz után,...

Érezted úgy abortusz után, hogy rosszul döntöttél?

Figyelt kérdés
Érezted úgy, hogy pótolnod kell a hiányt? (Akár egy gyermekkel)
2017. jan. 20. 09:14
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Nem, mert átgondolt döntés volt.
2017. jan. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
Igen, azóta is érzem, hogy súlyos hiba volt. De őt már nem lehet pótolni. Újabb gyermeket lehet vállalni, de "akárki megszülethet már, csak ő nem". Ezt tudomásul kell venni. Nagyon fáj. Én mély depresszióba estem. Szerettem volna még babát, de az új párom hallani sem akar róla és már 39 éves vagyok. Ez lett a büntetésem,.
2017. jan. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
44%

Nem. Egy abortuszom volt 20 évesen.Még túl fiatal voltam. Mellesleg annyira rosszul voltam a 12.-ig hétig(folyamatos hányás), hogy az abortuszt megváltásnak éreztem, miután megcsinálták.

Azóta sincs bűntudatom.

2017. jan. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%

Kedves Testvéreim!


Tudjátok, hogy 2009 óta foglalkozunk az abortuszuk miatt szenvedő anyákkal, apákkal, egészségügyben érintettekkel a „Ne félj, nem ítéllek el!” lelkigyakorlataink keretében.

Magyarországon is sokan hordozzák rejtve, magányosan sebeiket, olykor évtizedeken keresztül.

Az abortusz nyomot hagy a szívben akkor is, ha annak idején nem tudta az illető, hogy mit cselekszik.

Az abortuszt követő tünet együttes nem a vallásosság függvénye, ezért hétvégéinkre gyakran jönnek olyanok, akik még sose találkoztak az élő Isten szeretetével.

Munkánk során láttuk, hogy a sebek begyógyulnak, s a résztvevők élete megújul és örömteli lesz. Szívből fakadó megtéréseknek, házasság és más kapcsolatok rendezéseknek, nem remélt gyermek születésének lehettünk tanúi a mintegy 200 résztvevő között.


Legközelebbi hétvége ideje:


Máriabesnyőre egy hétvégére hívunk, ami visszahozza életedbe a fényt:

2017. márc.23-26

2017. jún.29-júl.2

2017. szept.28-okt.1

Szeretettel várunk a munkatársainkkal együtt:

Kovács Ferenc diakónus

Kovácsné Treer Mária mentálhigiénés lelkigondozó

2017. jan. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%

"Tudjátok, hogy 2009 óta foglalkozunk az abortuszuk miatt szenvedő anyákkal, apákkal, egészségügyben érintettekkel a „Ne félj, nem ítéllek el!” lelkigyakorlataink keretében."

Kedves Testvérem!

Az abortusz ELMARADÁSA miatt szenvedőkkel is foglalkoztok? Vagy őket hova, kihez lehet irányítani?

Minden félreértéssel szemben a kérdésem komoly, és Köszönettel várom válaszod!

2017. jan. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
38%
Na, pont ennyit a drágalátos "magzatvédőkről"...
2017. jan. 23. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
44%
Kedves 39 éves! A mai világban nem vagy lecsúszva még semmiről. Ha szeretnél, 45-47 éves korodig vállalj nyugodtan babát. Én is 40 körül szültem.
2017. jan. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jó persze, kedves vagy, hogy biztatsz, de én félnék tőle, hogy csak 20 éven át tudom elkisérni a gyermekemet az életben, max 25-ig. Azért ebbe is bele kell gondolni, sztm, de persze, ez a tény ad számomra is reményt, hogy még lehet. Igen, belevágnék. Csak ez a fránya gondolat ne lenne bennem, hogy meddig tudok mellette lenni. Meg nem lenne már nagyszülője sem. Szóval sok a szempont....
2017. jan. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Albu ***** válasza:
Úgy tudom, akik gyilkosság miatt ülnek a sitten, el szoktak gondolkodni. A maradékot mélységesen megvetik a normális emberek.
2017. febr. 7. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Itt egy nő története, aki évtizedekkel az abortusz után is bánja, ami történt...

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2017. febr. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!