A magzatvédők szerint az esemény utáni tabletta használata is gyilkosság?

Figyelt kérdés
2017. jan. 22. 12:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%

Csak ha nem ismerik a hatásmechanizmusát.


Az esemény utáni a fogamzást és a beágyazódást gátolja, nem abortusztabletta. Pont ezért sem 100 %-os.

2017. jan. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
81%

Csak annyira, mint a fogamzasgatlo tabletta, ovszer, spiral, pesszarium stb

Surgossegi fogamzasGATLAS, addig mukodik, amig meg nem jott letre terhesseg.

Borzaszto tudatlansagra, butasagra vallana gyilkossagnak tartani.

2017. jan. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
86%
Miért lenne gyilkosság? Mivel a fogamzást gázolja meg, még a beágyazódás előtt, így nincs is mit megölni. Kb olyan mint a fogamzásgátló, ami szintén a fogantatást akadályozza meg. Én második esélynek nevezném azok számára, akik hibáztak de felelősségteljesen gondolkodnak.
2017. jan. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
72%

Innen nézve a spirál is gyilkosság, ugyanis a megtermékenyülést nem akadályozza meg, csak a beágyazódást.


Egyébként még mindig jobb, mint ha minden hüly.eséget elkövetne addig, amíg a terhesség megszakad, a nő vagy túléli, vagy nem, és soha többé nem is lehet gyereke.

Tudod, nagy igazság, hogy egy nő két dologért képes bármit elkövetni és elviselni. Azért, hogy legyen gyereke, és azért hogy ne legyen.

2017. jan. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
12%
Én most nem mint magzatvédő, hanem mint hívő válaszolok. Hogy gyilkosság-e, azt sosem tudjuk meg, mert a beágyazódást gátolja, épp úgy, mint a spirál. De hogy volt kinek beágyazódnia vagy sem, azt már nem tudni. Én az embert a fogantatás pillanatától tekintem embernek, ezért rossz dolognak tartom mind az eseményutánit, mind a spirált.
2017. jan. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
59%
Utolsó, az esemény utáni esetén még nincs magzat, mivel azelőtt indítja meg a méhnyálkahártya lelökődését, hogy az beágyazódhatna...én abortusz ellenes vagyok, teljes mértékben, de ezt még én se találom gyilkosságnak, ennyi erővel a fogamzásgátló tabletta is az?
2017. jan. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
43%

Jesszus 31%-os, te BETEG VAGY!

Milyen magzatról beszélsz?? Nincs még semmiféle magzatról szó és hogy ne is lehessen, épp ezért van az eseményutáni, hogyha már megvan a baj, azaz a védekezés nem volt megfelelő, akkor ne tetőzzük legalább!

Ilyen alapon számodra a fogamzásgátló is gyilkosság? Kezeltesd magad szerintem..

2017. jan. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Theressita ***** válasza:
21%
Már a megtermékenyítéskor megfogan, nem csak a beágyazódáskor.
2017. jan. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
71%
Azt is kész kabarénak tartom, hogy valaki szerint az abortusz gyilkosság, na de az, aki szerint az esemény utáni tabletta is az, annak tényleg hatalmas nagy gondok vannak a fejében!! Ez már valóban vicc kategória.. Szóval értem én, ha véletlen kiszakad a gumi és a hölgy nem félvállról kezelve, felelősségteljesen esemény utanit vesz be, akkor gyilkos. Ha nem csinál semmit, csak bízik benne, hogy nem esik teherbe, aztán mégis és abortuszra megy, akkor is gyilkos és még egy felelőtlen idióta némber is. Nektek semmi sem jó...
2017. jan. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
56%
9es, azt ugye tudod hogy az esemény utáni tabletta a MEGTERMÉKENYÜLÉST akadályozza meg? Olvasgassatok kicsit mielőtt itt osztjátok az észt...
2017. jan. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!