Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Miért jó ötlet megtartani a...

Miért jó ötlet megtartani a magzatot a terhes nőnek ha nem akarja?

Figyelt kérdés
Általában két tábor csap itt össze az abortusz témánál ami primitiv veszekedésbe torkollik. De olyan választ nem olvastam még miért jó megtartani a magzatot ha a terhes nő nem akarja? Nem olyan válaszokra vagyok kíváncsi hogy az egy élet. Hanem olyat akinek van tapasztalata ebben a témában és úgy döntött hogy megszüli a magzatát vmilyen okból.
2017. jan. 22. 13:58
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
78%

Down kóros lett volna a születendő babánk, de elvetettük. Nem lettünk volna képesek felnevni, a nagyobb testvérétől vette volna el a figyelmet erőt. Ameddig lehetett dolgoztam, kisbaba mellett is.

Minden nap egy down kóros kisfiúval találkozunk a vonaton. Az anyukát elhagyta a férje, gyereket nem látogatja. Nagyszülőknél laknak, abból állnak a napjai, hogy fejlesztésre orvoshoz viszi a gyereket :(

2017. jan. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
23%
Mert akkor nem másnak kéne meghalnia azert mert valaki .. össze vissza. A halálnál minden jobb.
2017. jan. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
24%
Fogalmazzuk meg máshogy: Miért jó ötlet védekezni egy nőnek, ha nem akar gyereket?
2017. jan. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Még jó,hogy egyértelműen leírtam hogy a válaszolók személyes tapasztalatára vagyok kíváncsi.
2017. jan. 22. 14:16
 5/24 anonim ***** válasza:
32%
Olyat úgyse fogsz itt olvasni, mert akinek számít az élet az nem veteti el, akinek meg nem, az úgyis elveteti akárki akármit is mond...
2017. jan. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
81%
Volt egy drága exem! Kellett neki gyerek addig amíg benem jelentettem hogy terhes vagyok!Utána már hirtelen nem kellett.Szét is mentünk és úgy volt hogy elvetetem de kicsusztam az időböl Hála az Istennek. Azóta van férjem aki velem volt a terhesség alatt, megszületett a kislányom és a férjem teljes mértékben a saját gyerekeként neveli.Nsm is történhetett volna jobban és most meg jön a kistesó. :)
2017. jan. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
49%

Mi a férjemmel a kórházban gondoltuk meg magunkat, pedig már mentem volna be a kaparásra. Életem legjobb döntése volt. A fiam azóta már nagykorú.

Pedig ugyanolyan okokat tudtunk felsorolni a halála mellett, mint ahogy itt teszi minden halálpárti.


Ja és sérülten született, tíz éves koráig hordtam fejlesztésre, mégsem éreztem úgy, hogy bármelyik tesótól elvettem volna szeretetet vagy időt.

Tehát már nagykorú és szakmája is van. Na ezért vagyok életpárti, mert keresztül mentem azon, amin más, csak hogy én láttam élőben, hogy kit akartam megölni, mivel a fiam akkor is ő volt, mikor hat hetesen elkezdett dobogni a szíve, hisz ez az abortusz feltétele, hogy teljesen biztosan éljen.

2017. jan. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
70%
nem az én tapasztalatom, hanem a barátnőmé: ő sem akart gyereket, de amikor megfogant a kislánya, akkor az apuka nagyon örvendezett meg minden. A baba maradt, de az apa lelépett (pedig neki kellett jobban az a gyerek). No de mindegy is, a vége az lett, hogy most van egy imádnivaló 3 éves lánya, akit mindennél jobban szeret, és egy vőlegénye, aki kategóriákkal jobb ember, mint az előző párja, és imádja a kislányt is. Szóval minden jó, ha jó a vége. Az ő életét a gyerek csak jobbá tette.
2017. jan. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
46%
Személyes vélemény/élmény: Szerintem, ha téged az nem hat meg, hogy ő egy pici baba, azért "jó ötlet", mert azok a nők, akik nem totál érzéketlenek és hidegek, vagy nem nyomják el magukban az ösztönös anyai érzést, előbb-utóbb nagyon megbánják. És iszonyú a tudat, hogy nem lehet visszacsinálni, ugyanazt a gyerekedet többé nem tudod feltámasztani, ő már halott. Ezt akkor szokták igazán átérezni, mikor később anyák lesznek, és rajonganak a gyerekükért, és rájönnek, h a másik is az ő édes, szerető, bennük bízó kis gyerekük lenne. És az is volt. Ez sajnos saját tapasztalat.
2017. jan. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
29%
Nekem nem volt abortuszom, de unokanővéremnek igen és kisiklott az élete ennek következtében. Soha nem tudta feldolgozni. A fogalmakat se ártana tisztázni: nem terhesség, hanem áldott állapot. Egyébként pedig egyre fogy a nemzet, aminek épeszű ember nem örül.
2017. jan. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!