Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Sajnos (számomra) védekezéssel...

Sajnos (számomra) védekezéssel is teherbe estem és a párommal úgy gondoljuk, még nem tudnánk neki biztosítani azt a jövőt amit szeretnék. Anyagilag sem állunk sehogy és mind a ketten tanulunk még. Tudnátok segíteni vagy ötletet adni?

Figyelt kérdés

2017. okt. 24. 11:28
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
55%
Menj abortuszra.
2017. okt. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
88%
vagy elveteted vagy örökbeadod ha nem tudjátok vállalni.
2017. okt. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
Azt az anyagilag sehogy-ot úgy értettem nem fér bele az abortusz sem
2017. okt. 24. 11:34
 4/38 anonim ***** válasza:
64%
akkor örökbeadod.
2017. okt. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
65%

Akkor a kihordás sem fog, mert az többe kerül 30 ezernél. Elég ha táppénzre kényszerülsz pár hétre, már nagyobb lesz az anyagi kiesés 30-nál.


Úgyhogy tarháljátok csak össze!

2017. okt. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
82%
Egyébként is lehet csökkentést kérni, ha tényleg annyira szar az anyagi helyzetetek.
2017. okt. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
29%

Mind a két válaszoló egy lelketlen, embertelen lény!

Én megértelek, hogy kétségbe vagy esve, nem vagy még felkészülve a gyerekvállalásra. De kérlek, gondold végig a lehetőségeket, mielőtt döntesz! Ha megcsináltatod az abortuszt, lehet, hogy utána soha többet nem lehet gyereked! A barátnőm is így járt, egy abortusza volt, lassan 10 éve próbálkoznak, már a házassága is lassan rámegy, de nem jön össze a baba! Tudod, anyagilag soha senki nem fog úgy állni, ahogy szeretné, én ezt tudom, mert mindig lesz egy következő lépcsőfok, amit szeretnétek elérni. Először lakás, aztán fizessük ki, legyen nagyobb, legyen újabb autó, legyen lagzi stb. mindig lesz hova rakni a pénzt, igazából aki így gondolkodik, soha nincs jó időpont a gyerekvállalásra. Azért írom ezt, mert én is ugyanígy gondolkodtam, és ugyanígy jártam, mint most Te. Védekezés mellett lettem terhes. Ráadásul én rengeteget buliztam, söröztem, vizipipáztam, vedeltem a kávét nappal, hogy ébren tudjak maradni, szóval nem kíméltem magam. Remegett kezem-lábam, amikor pozitív lett a teszt, a melóhelyemig végig bőgtem az utat, annyira kétségbe voltam esve. Rengeteg álmatlan éjszakán voltam túl, de valahol legbelül azt éreztem, hogy képtelen vagyok elvetetni. Pedig a párom akkor kezdte a főiskolát, egy rakás lakáshitelünk volt, autónk nem is volt, szóval nagyon kilátástalannak tűnt az egész. Sok ismerős is le akart beszélni, pont mint akik írták, hogy menjek abortuszra...

De most elmondhatom, hogy van egy okos, csodálatos, gyönyörű 7 éves lányom, akiért mind a ketten rajongunk és üres lenne nélküle az életünk, annyi boldogságot okoz nekünk nap mint nap. Életem legnagyobb tévedése lett volna, ha őt kikaparják belőlem.

2017. okt. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
74%
Kedves utolsó:tanulnak mindketten!!én meg tudom érteni ha nem a szülők nyakára szülnek,mert az anyuka igy max gyest kapna ami nem elég semmire,és nem tudhatjuk a szülőknek is milyen a helyzete...lehet az se tul jó.inkább döntsenek felelősségteljesen mint h szüljenek a semmire hogy mad csak nyerek a lotton vagy lesz valami...de irta h védekeztek tehát nem tartom felelőtlennek...
2017. okt. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
72%
Úgy tudom rossz anyagi helyzetben lévők kérvényezhetik az abortusz díjának csökkentését.
2017. okt. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
62%
kérdező, keressetek fel egy válságterhességgel foglalkozó szervezetet, ott biztos tudnak segíteni.
2017. okt. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!