Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Miért ellenzik néhányan az...

Miért ellenzik néhányan az abortuszt?

Figyelt kérdés

Vannak helyzetek amikor nincs más lehetőség!

Én is szerettem volna a babám,de abban a helyzetben amiben voltam nem volt lehetőségem megtartani!


2017. okt. 27. 11:39
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/94 anonim ***** válasza:
73%
Mert szeretnek más életében turkálni.
2017. okt. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/94 anonim ***** válasza:
67%
Mert azt hiszik, hogy az ember jó dolgában megy bulizni abortuszra...
2017. okt. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/94 anonim ***** válasza:
79%

okosok szerint csak szeretet kell a gyereknek

abból lehet venni gyógyszert, meg lakást, meg fűtést fizetni.

2017. okt. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/94 anonim ***** válasza:
78%

Csak a saját nevemben tudok nyilatkozni.

Nem ítélem el, ha szükséges. (Nem csak egészségügyi okból.)

De nem tudom elfogadni, hogy egyesek felelőtlenül szexelnek, aztán rohannak kapartatni, van aki évente többször is.

Az ilyen tipikus "megszakítás mellett nem lehet teherbe esni", "egyszer kockáztattunk, ennyiből nem lehet gond", "velem ilyen úgyse történhet meg" felfogás miatt rengeteg abortuszra kerül sor. Ez mind-mind elkerülhető lenne egy nyamvadt gumival vagy egy laza 69-cel.

És az a legszörnyűbb, amikor van aki úgy jár abortuszra, mint más fodrászhoz. Egyáltalán fel se fogja, mit művel.


Tudod, az a baj, hogy a legritkább esetben történik az, hogy védekeztek, de hiba csúszott a gépezetbe, ÉS nincsenek abban a helyzetben, hogy vállalni tudják.

2017. okt. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/94 anonim ***** válasza:
25%

Mert van szívük.


Amúgy minden csak kifogás, én sem voltam abban a helyzetben, nekem is megfordult a fejemben mert a leghalványabblila gőzöm sem volt róla hogyan megy ez. Olvastam róla, utána napokig azért bőgtem hogy hogy juthatott eszembe ezt tenni a saját gyermekemmel a szívem alatt!

Megtartottam (tartottuk, bár nem is gondoltam volna, hogy az apával valaha együtt leszek komolyabban, sőt, mivel egy szakítás után elèg gyorsan jött nem is voltam benne biztos, hogy ő-e az apa - és ez csak 1 'probléma' volt) és láss csodát! Minden a lehető legnagyobb rendben van! Pedig mégcsak nem is akartam soha gyereket...

2017. okt. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/94 anonim ***** válasza:
26%

Talán mert az egy gyilkosság!

És más életében turkálni, hmm, hát ha kiírja ide a kérdését bárki ebben a témában, akkor ez fog történni, mivel személyes kérdésben kérdez vagy kér tanácsot.

Van más lehetőség: örökbeadni!

Tudod, hány gyermektelen pár van, akik évekig szenvednek, hogy lehessen gyerekük és mégse sikerül? Na, pl. ők ha eljutnak az örökbefogadásig, akkor biztos, hogy nagy szeretetben fogják felnevelni!


Ééés akkor jön az, hogy ,,én nem tudnám örökbeadni", persze hisz ahhoz már gyáva vagy, de megölni simán!

2017. okt. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/94 anonim ***** válasza:
84%

Nem az abortuszt ellenzem, hanem a felelőtlenséget.

Van olyan helyzet, amikor elkerülhetetlen. De jobb lenne megelőzni. Sokan kockáztatnak, megszakítanak, úgy vannak vele hogy a pasi majd örülni fog stb.

2017. okt. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/94 anonim ***** válasza:
43%
Egészségügyi okokból, ha szenvedés lenne az élete, akkor nem ítélem el.
2017. okt. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/94 anonim ***** válasza:
70%

örökbeadásig el kell jutni.

ha veszélyeztetett és nem tud melózni, és albit meg fizetni kell, hova megy?


annyira okos vagy.

engem nem érdekel ki szül, ki nem, aki megy abortuszra, ki nem. mindenkinek a saját teste, azt tesz vele amit akar.


sokkal jobb, ha megszüli a mélyszegénységbe, vagy berakja egy kukába... az felelősség

2017. okt. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/94 anonim ***** válasza:
15%

Igen, nyilván mindenki veszélyeztetett és mindenki nehéz fizikai munkát végez, mert ez annyira jellemző manapság.

Ülj le fiam, egyes!

2017. okt. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!