Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » 12hetesen el lehet e vetetni...

Gaál Erzsébeet kérdése:

12hetesen el lehet e vetetni a babát?

Figyelt kérdés
2017. okt. 31. 15:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
12. hétig veszik el, úgyhogy erről már lecsúsztál.
2017. okt. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Betöltött 12. hét után Magyarországon csak orvosi indokkal lehet megszakítani.
2017. okt. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
Csak ha beteg, vagy az illető kiskorú. Normál esetben 11 hét+6 napig végeznek abortuszt..
2017. okt. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%
Ha nem akarod megtartani a babát, akkor ezen előbb kellett volna gondolkodni. Sőt, már a szex előtt gondolkodni kellett volna. Már csak az örökbe adás marad, mint opció.
2017. okt. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Vannak itt lekezelő emberek!! Van kettő lányom, ès az okát nemtudjátok hogy mièrt is. Soha nemadnám örökbe a gyerekemet!!! Nem az èn stìlusom!! Primitív rosz indulatú emberkèk kímèljenek!!! Nembiztos hogy egèazsèges lenne a babám mert van egy problèmám ès betg gyereket nemakarok, de mèg maga az orvos sem tudja hogy mikor tudja megmondani hogy mi a helyzet!!
2017. nov. 1. 14:59
 6/12 Bartos Lídia Lelle válasza:
26%
Nem rosszindulatból, de ha beteg is a babád, attól még ő egy ember, akinek joga van az élethez! Én sok párt ismerek akik nagyon szívesen örökbe fogadnának egy babát,akár beteget is :)
2017. nov. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%
Nem kell leharapni a fejem azonnal. Talán részletezni kellett volna a kérdés alatt, hogy mi a szituáció...
2017. nov. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha esély van a beteg babára, akkor az orvos minden bizonnyal elmondta a lehetőségeidet akkor mikor közölte az esetleges problémát. Ez ugyanis kötelességük.
2017. nov. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Majd 8án tudom meg hogy mègis mi a helyzet, de remèlem nem beteg de ha beteg akkorsem adom senkinek mert azaz èn gyermekem, ès èn nemtudnam eldobni. Van már kèt lányom csak nemakarom hogy legyen egy beteg mert nekem van egy betg tesóm ès csak azt láttam hogy szenved ès anyuèk is mindíg sírtak szenvedtek mert fájt a szivük ha ránèztek. Joga van az èletre??egy betegsèggel èlni nemèlet, de termèszetesen ha eszt szánta nekem a sors elfogadom ès mellette leszek amíg csak èlek.
2017. nov. 1. 18:48
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát akkor ugye végül is mégsem dobnád el akkor sem, ha beteg? Mert legutóbb azt írtad. Biztos nehéz lehet anyudéknak, de valósz. ők jobban szenvednek, mint a tesód. Én ismerek olyan családot, ahol van egy beteg és több egészséges gyerek, és nehéz, de mindenki szeret mindenkit és így élnek a lehetőségekhez képest boldogan. Tudom, hogy könnyű kívülről okoskodni, de szerintem a két lányod biztos azt választaná, hogy életben maradjon a testvérkéjük.
2017. nov. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!