Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ha terhes vagyok, az anyámnak...

Ha terhes vagyok, az anyámnak is jönnie kell velem az orvosomhoz? Vagy először menjek egyedül? Hogy van ez?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel csináltam három tesztet, pozitívak lettek. Nem szeretném megtartani.

Bejelentkeztem az orvosomhoz, péntek délután 5-re megyek.

Az lenne a kérdésem, hogy ilyenkor mi történik?

17 éves vagyok, tehát szükséges a szülői aláírás. De már a vizsgálatra is jönnie kell anyának? Vagy majd megkérdezi az orvosom, hogy mit szeretnék? Vagy nekem kell mondani?

A vizsgálat előtt rögtön?


2017. nov. 1. 09:36
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Vizsgàlathoz nincs szükség szülő jelenlétére. Protokoll szerint a vizsgàlat végén valamilyen formàbsn meg kell kérdeznie akarod e a babàt. Ha nem kérdezi neked kell szólni, és ő elmondja a folyamatàt.
2017. nov. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
A vizsgálathoz még nem kell, majd később a védőnőnél kell aláírnia ha jól tudom.
2017. nov. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Vizsgálatra nem kell menjen, de a védőnőhöz igen
2017. nov. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
16%
És meg lehet tudni, miért nem szeretnéd megtartani? Ő így 17 évesen is nagy, szép, kedves, jó, védelmező anyukájának érzékel Téged, tudattalanul már MOST is (pszichológiai tanulmányok bizonyítják), és mire megcsinálnák az abortuszt, már kis emberke-feje. kezei, lábai, és dobogó szíve lesz. Vagy ha Te semmiképp nem akarod Őt, szívesen örökbefogadja olyan, akinek nem lehet, de nagyon szeretne.
2017. nov. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%

Az orvoshoz nem, majd a védőnőhöz fog kelleni anyukad.


Utolsó neked pedig semmi közöd, hogy miért nem akarja megtartani a kérdező, bár lévén hogy egy 17 éves fiatal lányról van szó, aki még ő maga is félig-meddig gyerek és előtte az egesz élet, szerintem elég érthető...!!

Nem kell az érzelmi zsarolós álszent duma, az a nehány hetes, fejletlen embrió magáról nem tud, nem hogy még arról, hogy a kérdező milyen kedves-rendes lány..

És ha ennyire rajta vagy a témán, akkor hajrá, te nyugodtan hordj ki, szulj meg majd adogass örökbe gyerekeket csak úgy puszira, ha ettől jobban érzed majd, de senkitől(!!) az égvilágon nem várható el, hogy puszta jófejsegből kihordjon és megszuljon egy nem kívánt terhességet, csak mert más gyerekre vár. A terhesség és a szülés egy rendkívül megterhelő és fájdalmas procedúra, teljesen érthető hogy normális ember nem vállalja be, csak mert másnak nem lehet. Ez mindenkinek a magánügye, nem egy 17 éves, fiatal lány dolga ezt megoldani!

2017. nov. 3. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Tudja már az édesanyád? Nem maradhat titokban. Nem fog örülni, amikor elmondod, de bizonyára segít neked. Lehet, hogy nem az abortusz az egyetlen megoldás. Tudd, hogy e műtéti beavatkozásnak is lehet testi és lelki következménye. Beszélj olyan számodra hiteles emberrel, aki téged szeret. Fontos, hogy ebben a helyzetben ne maradj magadra!
2017. nov. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
3%
Megölnéd a saját gyermekedet?Ügyes vagy!Érdeklődj csak tovább hogy mi a pontos menete!
2017. nov. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
81%
Senki nem öl meg senkit, állítsatok már le magatokat!! Az abortusz soha nem volt gyilkosság és soha nem is lesz, ideje lenne felfogni! Ja és a kérdezőnek NINCS gyereke, van egy pár hetes sejtcsomója és persze joga ahhoz, hogy eldöntse mit akar a saját életével és testével kezdeni. Ilyen egyszerű!
2017. nov. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!