Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetesen 9. kiló hízásnál...

26 hetesen 9. kiló hízásnál tartok. Szerintetek ez nem sok ennyi idősen?

Figyelt kérdés

A doki szerint ez még nem vészes, mert mindenki máshogy és máskor hízik a terhessége alatt, de én aggódom, hogy még csak most jön a java és hol lesz a vége?

Az Elevitet már megfeleztem, édességet ritkán és keveset eszem, veszélyeztetett terhes révén tornára nem járhatok. Itthoni házimunka lassított felvételben, amit max. csinálok "mozgásként". Mit tehetnék, hogy ne szaladjon el a súlyom?


2010. júl. 11. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Pont én is ennyit híztam eddigre, hirtelen jött fel 3-4 kiló és most 30-ik hétre csak plussz egyet híztam.

szóval nem


az én dokim szerint mindegy mennyit hízunk csak nehezebb leadni, de havi 1 kiló normál.

2010. júl. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Itt azt is jó lenne tudni, hogy mennyiről indultál!

A hirtelen hízás hátterében sok minden áll.

Nem is tudom, 28 hetesen van a cukorterhelés?

Vagy voltatok már? Ott lehet kiütközik.

De egyáltalán nem biztos, ne ijedj meg! :)


Amúgy én 60 kilóról indultam és 12 kilót híztam.

Most 65 vagyok, tervezzük a másodikat/ egy éves a pici

2010. júl. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez nagyon változó, szerintem se kell rajta aggódnod, nem egy-ütemben hízunk terhesen.

Az első babával 55 kg voltam, amikor terhes lettem és a 20. hétre felszedtem 7 kg-t, majd a végére (40. hét) 70 kg lettem, azaz összesen 15-öt szedtem fel.

A második babánál 62 kilósan lettem terhes és most a 23. héten 63 vagyok, azaz eddig csak 1 kg jött fel. Teljesen más mint az előző, pedig semmit nem csinálok másképp.

2010. júl. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 97 kilóval kezdtem és most tartok 26 hetesen 4 kilónál.

Nekem van miből táplálnom a kicsit:)! Szerintem nem sok a 9 kiló ha vékony vagy!! Főleg lehet még vizes is...

2010. júl. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!