Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A magzatvédő vitamin mellett...

A magzatvédő vitamin mellett lehet szedni még Magne B6-ot, vagy ezzel együtt az már sok?

Figyelt kérdés
2007. dec. 8. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor kezd el szedni, ha az orvos javasolja. Én Elevitet szedek és az orvos utasítására naponta 3-szor 2 magneb6-ot. Ha úgy érzed, hogy szükséged lenne rá, mert pld. húzza a görcs a lábad, vagy keményedik a hasad, stb.stb. akkor kérdezd meg a dokidat, vagy a védőnőt. Nekem mindenestre vezetik a kartonomon, hogy mikor mennyit szedek belőle.
2007. dec. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szervezeted igényli, akkor szerintem nem viheted túlzásba, de minden esetben konzultálj az orvosoddal. Én például az Elevit mellé szedek magnéziumot, B6 vitamint, mert görcsöl a lábam, és a magzatvédőben lévő mennyiség nem elegendő, hogy megszűnjenek az éjszakai görcsök. A tested jelezni fogja, ha valamiből hiánya van, ha a baba elveszi tőled, és neked már nem marad, biztosan lehet szedni pluszban, ha az orvos másképpen nem tanácsolja.
2007. dec. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, magadtól vagy csak mások tanácsára ne szedjél semmit. Kérdezd az orvosod!
2007. dec. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A magzatvédőben elég magnézium van. A vége felé keményedés ellen az orvos szokott felírni plussz magnéziumot. De magadtól, csak úgy, ne szedjél többet.
2007. dec. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!