Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hova és mikor érdemes 4D-s...

Hova és mikor érdemes 4D-s ultrahangra menni Budapesten? Esetleg ezzel a fejlődési rendellenességek is kimutathatóak?

Figyelt kérdés
2010. júl. 12. 20:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Én itt voltam, a 25. héten, mert ekkor már elég jól láthatóak voltak a baba vonásai: [link]

Nagyon rendesek, kedvesek voltak, és nagyon jó felvételeket készítettek. Én eü. pénztárra el tudtam számoltatni.

Ha fejlődési rendellenességeket is ki akarsz szűrni, akkor viszont érdemesebb hamarabb menni.

2010. júl. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 nini24 ***** válasza:

Szia!


Ajánlom neked a 4Dgenesist, a 2. kerületben vannak, és csak jót tudok róluk mondani! :) 26. héten voltunk, és nagyon nagy élmény volt. A babánk aludt, de addig ügyeskedett a szonográfus, amíg felébredt, és nagyon jó képek-videó sikeredett :) 1 órát vizsgált, és nagyon alapos volt, mindent lemért, megnézett, elmagyarázott :)És ha van babamamatudakozós kártyád 10% kedvezményt adnak! :) Nem mindegy, hogy 12000 vagy 10800 :)) Ilyen lett az egyik kép a bébinkről :)

[link]

2010. júl. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]

Én itt voltam a 20.héten,kértem genetikai szűrést is.Nagyon meg voltam elégedve.És azt is megtudtam,hogy lánykánk lesz amit a sima uh-n nem tudott megmondani a dokim.

2010. júl. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én a 4D Genesist tudom neked nagyon ajánlani.

Első terhességemmel kétszer voltunk ott, most a másodikkal is már kétszer, és majd megyünk még egyszer.

Két nagyon kedves szonográfus hölgy dolgozik ott. Nem sajnálják az időt és a mosolyt a kismamától.

Pl az első babám nem akarta megmutatni magát, hogy fiú vagy lány, másfél órán át vizsgált a nő!

Most a másodiknál volt egy kis probléma az afp-vel, emiatt sos akartam menni 4D-re, egyből fogadtak rendelési időn kívül! Ráadásul ajándékba kaptam ekkor a fotókat is a babámról!

Ha rendes genetikai vizsgálatot akarsz, akkor menj el a 20.hétig 4D-re, de ha igazi jó babamozit akarsz dundi babácskával, akkor inkább a 25-28.héten menj.

2010. júl. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a kárpát utcai 4D ultrahangnál nem kell jobb!
2010. júl. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi is a 4D Genesisben voltunk és nagyon aranyosak voltak! Csak ajánlani tudom neked!
2010. júl. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az első gyerkőccel két helyen is voltunk, az első nagy csalódás volt, pedig a fogadott dokim csinálta.

A második a 4dgenesis-ben volt, és nagyon-nagyon ajánlom! Kedvesek, szakszerűek. A gyerkőc gerincét, veséjét, szívét, agyát,... mindenét megnézték, sőt, még az én vesémet is! Rengeteg képet kaptunk cd-n, meg egy hosszú dvd-t, aminek a hátterében kellemes zene szól.

Most ismét babát várunk, és újra a 4dgenesis-hez megyünk majd.

2010. júl. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!