Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, akik október közepén...

Kismamik, akik október közepén, végén szűltök meddig dolgoztok? Hanyadik hétig? Vizesedtek már?

Figyelt kérdés
2010. júl. 13. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Én október végén,november elején fogok szülni,de már nem dolgozok 2 hónapja.8 órában álló munka,a védőnő javaslatára eljöttem betegállományba.Szerencsére nem vizesedek.A lábadat polcold fel mikor fekszel,és akkor valamennyire elkerülhető.
2010. júl. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én elvileg október elején, közepén szülök, és július 19-től nem dolgozok, már kaptam a dokitól igazolást, így hétfőn megyek és felvetetem magam táppénzre. Sajnos sokszor kell nálunk 6 napozni, és rohangálós a munkám, így már teljesen kivagyok. Főleg most, ilyen melegben. Jobb lesz otthon. Még lesz egy utolsó egyedüli nyári szünetem, utána a gyerek miatt vagy 18 évig úgysem pihenhetek. :) :)

Szerencsére nem vizesedek, és remélem nem is fogok, de majd kiderül.

28 hetes kismama

2010. júl. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Elméletileg október közepe lesz a mi időnk! :) Már nem dolgozok, de ebben a melegben nem is nagyon bírnám!

Vizesedni nem vizesedek, de a súlyom most egy kicsit megugrott felfele! Ti hogy álltok ezzel?

2010. júl. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem 4 kiló jött fel eddig. Szóval most még jól állok, de most jön a "sokat gyarapodós rész", szóval majd kiderül mi lesz a vége. :)
2010. júl. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én jún. 29.-én voltam védőnőnél akkor 3,5 kg volt az ami eddig rámjött. Örülök, hogy senki nem vizesedik. Még én sem :) Csak néha a pocakom olyan mintha szét akarna robbanni és olyankor nehezen kapok levegőt.
2010. júl. 13. 15:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem sokszor nagyon egyenesen kell magamat tartani, mert különben én sem kapok levegőt. Pedig néha olyan jól esne összegörnyedni, de a Picur nem hagyja. Úgyhogy most nagyon szép a tartásom. :)
2010. júl. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!