Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit lehet tenni, hogy minél...

Mit lehet tenni, hogy minél elöbb megszülessen a baba? Kórházban tartanak 1 hete és még vissza van 1 hét szülésig, és nem eng. Haza, és ha nem ind. Be még 2 hét kórházban!

Figyelt kérdés
2008. nov. 15. 09:51
 1/9 A kérdező kommentje:
szóval egy hónap és már igy is teljesen kivagyok. az eredmények jók és mégsem akarnak hazaengedni.
2008. nov. 15. 09:57
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellett befeküdnöd? Sajnos sok mindent bent nem tehetsz (szex kilőve), csak a forró zuhany, és a sok séta marad.
2008. nov. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
jó meleg fürdő,nagy takaritás de hát te azt nem birsz a korházban,egy jó s.x a férjeddel,de azt sem lehet.Igy marad a várakozás.Engem bevittek a korház.a 36-dik héten és volt ott 1 csajszi.aki már több,mint 1 hónapja benn volt,pedig őt otthon várta a kislánya.Muszaly volt neki kibirni.Bizti téged is okkal nem engednek haza.Mert külömben nem tartanának ott.Sok szerencsét és mielöbbi szülést kivnok neked!!!!!!!
2008. nov. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Esetleg megpróbálhatod a lépcsőzést, hátha az segít. Ha másban nem talán a tágulásban:) Én 3 napig csináltam a kórházba, ötödik emeletről le és fel. Elég fárasztó, de ha van elég erőd hozzá, hátha bejön.
2008. nov. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg a bábakoktélt! Annak idején én is túlhordtam az első babámat és befektettek a kórházba, ahol is folyamatosan lépcsőztem, mászkáltam (amúgy az egész terhességem alatt is rengeteget mozogtam), de semmi eredménye nem volt,még csak azt se mondhatom, hogy olyan hú de gyorsan tágultam. Kívánom, hogy neked gyors szülésed legyen, de akinek az van, biztos nem a sok mozgástól, édesanyám életében kb. annyit mozgott amennyit a kötelező tornaórákon kellett, mégis mindkét szülése baromi gyorsan lezajlott. 36 hetes
2008. nov. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ott is lehet internetezni?ezt nem is tudtam
2008. nov. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
de kedves vagy! szerinted kiírnám ha nem ott lennék?! nem vagy gyenge!
2008. nov. 16. 08:08
 8/9 anonim ***** válasza:

A bába koktélt én is ajánlom. Habár az csak akkor hat elviekben, ha már elég érett a baba.

/A jobb kórházakban símán lehet net - jóóó neked - egyébként meg laptop + mobil, USB-vel, ha függő vagy...:-DD/

2008. nov. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én nem bántani akartalak csak kérdeztem hogy ott is lehet e internetezni?semmiképpen nem bántani akartalak csak még ilyen korházrol én nem halottam
2008. nov. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!