Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák mennyit csuklik a...

Kismamák mennyit csuklik a babátok?

Figyelt kérdés
és nektek nem kellemetlen én nagyon nem szeretem de szerintem ő sem mert van hogy olyanokat rúg közbe sajnos még nem sikerült kitapasztalni semmit hogy mit csináljak amitől elmúlna szegénykémnek
2010. júl. 13. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Hát sztem a csuklás ellen nemtudnál semmit sem csinálni, mivel ő nyel a megzatvízből, ezért csuklik, ezt te semmivel sem tudnád leállitani! Sőt ez nem baj, ha csuklik, normális dolog! Hány hetes vagy amugy? Boldog babavárást!
2010. júl. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Anno nekem is sokat csuklott a kisfiam a pocakban, napjában többször is, néha kellemtlen volt éjszaka arra ébredni. Akkor megkérdeztem az orvosomat szerint jó, mert a nyelő refelexnek jót tesz és a magzatvíz is jó neki. szóval vártuk a születést... azóta is csuklik, minden nap :) Megnézettem eddig semmi jel a refluxra, csak ő egyszerűen ilyen. Szerinte nagyon mókás dolog a kajcit visszacsuklani és tényleg úgy van ahogy anno mondták, hogy a szülőt jobban zavarja a csuklás, mint a babát! Boldog babavárást!
2010. júl. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
31 hetes vagyok ,köszi a válaszokat nekem is többször is csuklik egy nap és van olyankor hogy sokáig tart na olyankor már kellemetlen de örülök hogy ez nem baj a dokitól mindig elfelejtem kérdezni :-)))
2010. júl. 13. 19:02
 4/6 anonim ***** válasza:

29 hetes vagyok, napi 5x tuti csuklik pár percet, én nagyon nem szeretem. Imádom ahogy mozog, de a csuklás nagyon zavaró :(

Elsó babám is ilyen csuklós volt, számítottam rá :)

Ez van :)

2010. júl. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bocsi az offért, de milyen amikor csuklik?

32 hetes leszek, de fogalmam sincs, hogy mikor mit érzek.A legtöbbször csak boxol, meg hullámzik a hasam.

2010. júl. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ritmusus pici mozgás ugyanazon a ponton, kb 2 másodpercenként.
2010. júl. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!