Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csak az orvoson múlik h egy...

Csak az orvoson múlik h egy vetélés utáni terhességet gyógyszerrel támogat? A 8-ik héten elhalt a baba, de csak a 11-ik héten jelentkezett vérzés. Az oka nem derült ki, az orvos szerint most sem kell semmin változtatnom. Most 6 hetes terhes vagyok.

Figyelt kérdés
2008. nov. 15. 15:30
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
nekem is elhalt a babám a 10héten,és a mostaninál én se kaptam semmi gyogyszert szerintem hiába ad gyogyszert nem azért halt el mert nem tapadt meg rendesen hanem egyéb okbol ha meg akar maradni az a baba ugyis megmarad gyogyszer nélkül,27heteske
2008. nov. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Majd fogsz kapni,ha megint teherbe estél.Én is akkor kaptam.Duphastont,a 14.hétig kellett szedni.Sok sikert.
2008. nov. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Ja bocsi,most olvasom,hogy már terhes vagy,elnéztem.Akkor ő tudja a vetélést?Ilyenkor szoktak adni,a barátnőm is szedi.Kérdezz rá.
2008. nov. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tud az orvos a vetélésről,privát járok hozzá a missed ab.-t is ő csinálta.Finoman megkérdeztem h most kell-e valamit máshogy csinálnom,azt mondta nem.Annyit tett h nem a 12-ik héten kell visszamennem,hanem a 8-ik héten.Az is még 2 hét.Feszítő érzést érzek a hasamban,nem tudom ez normális-e,a hányinger,és mellfeszülés megvan.
2008. nov. 15. 16:45
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A feszítő érzés normális. Nekem is volt
2008. nov. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az elsővel 11 hetesen kapartak meg,3 hétig volt bennem elhalva.A másodiknál 9 hetesen volt kaparás,de már csak a petezsák látszott.Az akkori orvosom nem jó irányban indult el a kezeléssel.A 3 terh-nél az új doki rögtön Utrogestant írt fel,mert az az első trimeszteben nem árt és így végre nem halt el a terh és végre baba lett a dologból.
2008. nov. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is orvosa válogatja. Nekem is írt fel Duphasont a másodiknál, de hozzátette, hogy túl sok jelentősége nincs, de biztos, ami biztos szedjem, ártani nem fog.
2008. nov. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem akartak felírni gyógyszert a második terhességnél. Viszont annyit emlegettem az Utrogestan-t a vizsgálatokon, hogy tényleg nem segítene-e mégis, stb., hogy felírt az orvos mondván, ha így nyugodtabb vagyok, inkább használjak napi egyet. De hozzátette, ha a baba el akar menni, emellett is el fog.
2008. nov. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Ezek szerint a tanulság az,hogy ha a baba el akar menni,gyógyszerek sem igazán tartják vissza...
2008. nov. 17. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!