Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes vagyok. Nemvart...

5 hetes terhes vagyok. Nemvart elott 2 nappal eros pozit teszteltem, gorcsolt a hasam, ami nem szokott mensi elott. Gyanus lett a dolog. Nemvart napjan csokkent a gorcs, most meg 2 napja folyamat gorcsolok. Elviselhetoen. Aggodjak szerintetek?

Figyelt kérdés
Szept. 13en megyek dokihoz.

2019. aug. 30. 15:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vérzel, nincs gáz. Szedj magnéziumot, jobbulást!
2019. aug. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Szedem folyamatosan,de nem mondanam,hogy segitene. Azon gondolkodtam,menjek e hamarabb a dokihoz,de sokan irjatok itt,normalis ez a fajdalom most. Azert megyek 2 het mulva,hogy a szivhang valoszinusege nagyobb legyen,eloszor jovoheten akartam menni. Eltoltam 12re.
2019. aug. 30. 15:25
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

1.-es vagyok. Annyit hozzátennék, hogy ezek a görcsök a táguló méh miatt vannak, a szalagok nyúlnak, ettől nem kell megijedni. Menj előbb dokihoz, ha úgy érzed megnyugszol, de amíg nem vérzel, addig normális. Nekem az 5. héttől a 9. hétig voltak ezek a pokoli beszúrások, és sokan megnyugtattak, köztük az orvos is, hogy rendben vagyok.

Figyeld a vérzést, de ne parázd túl, mert azzal többet ártasz!

2019. aug. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Koszonom hogy valaszoltal. 😊 igazabol mindenki ezt mondja,ne aggodjak,most alakul at a szervezetem,felkeszul a terhessegre. Nem akarok meg 8 honapon at ennyire aggodni ,de elso babu es nagyon nagyon szeretnenk❤ letettem a cigit,folyadekbevitelre kulonosen figyelek,a taplalkozasra is,vitaminokat szedek. Tenyleg mindenre odafigyelek❤
2019. aug. 30. 15:41
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Kiegészíteném azzal, hogy magnéziumot csak c vitaminnal együtt szedj mert anélkül nem szívódik fel. Dokim mondta nekem anno.
2019. aug. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden görcs normális azért.Viszont dokihoz hiába mennél semmit nem tud tenni.Nekem 9 hetesen mondták hogy az első trimeszterbe sajnos a sorsra van bízva,semmit nem tehetnek ha menni akar.
2019. aug. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%
Nem mindegy, milyen magnéziumot szedsz, a Magne B6 kb mint halottnak a csók. Szedj Magnerotot vagy Magnetricitiit
2019. aug. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Beres Magneziumot szedek. Elviselhetoen gorcsol. Csak egyfolytaban.
2019. aug. 30. 20:08
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
A béres magnézium semmire se jó, még nem terhesen se használ. Magnerot a legjobb terhesség alatt. De ezek a görcsök nálad még nem a magnézium hiánytól vannak. Ahogy mondják, nyúlnak a szalagok stb. Rengeteg változás a szervezetben. Ha barnázni kezdenél, akkor azonnal doki. Addig ne aggódj! De tudom úgyis fog, hisz ez normális :)
2019. aug. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Fogsz...
2019. aug. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!