Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen lehet alkohol mentes...

Terhesen lehet alkohol mentes sört inni, és menyit?

Figyelt kérdés
10 hetes terhes vagyok...
2010. júl. 14. 10:42
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Nekem ugy mondták, hogy inkább igyak meg egy pohár alkoholos sört, mint menteset, mert valami van benne, ami káros.
2010. júl. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs benne semmi ami káros,de való igaz hogy alkoholosból is ihatsz egy picit,nem lesz bajotok.Ha mégis az alkoholmentesnél maradsz,vigyázz hogy ne igyál meg egyszerre több mint 24 üveggel,mert annyinak az alkoholtartalma megfelel egy pohár rendes sörnek:-)
2010. júl. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Bettnya ***** válasza:
100%

9. hétben vagyok, és 33 éves, az elmúlt hetekben csak sört (természetesen alkoholmentest) bírtam inni, semmi mást nem kívántam. Anyósom és párom is gyógyszerészek, apósom orvos. Senkinek semmi kifogása sem volt ellene. Sőt, néha 1 pohár vörösbort is iszom, ha jól esik!

Én egyébként citrom- vagy meggylevet is szoktam keverni a sörhöz, így finomabb is! ;)

Amúgy amíg kis mennyiségben iszol alkoholt, addig a babának sem lesz baja..

2010. júl. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
az én dokim laza mint a riga lánc, szerinte minden este megihat a kismama 2 dl vörösbort... :D
2010. júl. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
a vörösbort több doki szokta ajánlani én is egy deciről halottam és lehet esténként jót tesz a vérkeringésnek ,viszont én is sörös vagyok a férjem és apukám nagyon vágják különösen ha dolgozgatnak az udvarba na meg a vb alatt úgyhogy nekem is be volt raktározva a hűtőbe az én alkoholmentes adagom és rátaláltam az ízesekre is a citromost nem szeretem de van epres és mangós is imádom őket és ezekbe teljesen 0%alkohol van úgyhogy amennyi beléd fér és jól esik a simából nem bírtam egy üveggel meg íni csak 2x-re ja és azért hogy néha érezem a sör igazi izét bele kortyolgatok a férjem poharába :-)))szép baba várást 31 hetes km
2010. júl. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat lányok, hát én is nagyon szeretem a sört, sokszor megkivánom, és ha nem árt akkor simán iszogatni fogom mértékkel...éjszaka csak pár órát tudok aludni nem tudom miért de egyik nap szülinapja volt az egyik kolégámnak, mindenkinek meg volt a kis söre, én alkoholmentest kaptam, meg is idtam 2 decivel,és akkor éjszaka végig aludtam fel se ébredtem...lehet a sör is segitet de lehet nem , elég érdekes....

Mindenkinek boldog babavárást....

2010. júl. 14. 14:13
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok a komlónak nyugtató hatása van lehet azért bírtál jobban aludni én első perctől nagyon pisilős vagyok úgyhogy 3x-5x is kellek úgyhogy ezt a hatását nem érzékeltem :-)))
2010. júl. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!