Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Én olyan sztorikat szeretnék...

Én olyan sztorikat szeretnék hallani ahol terhesség alatt volt valamilyen fertozes, durvább dolgok és mégis egészségesen meguszta a kismama és főként a baba?

Figyelt kérdés
Kérlek aki esett át fertözéseken bármin az írja le a sztoriját.
2019. szept. 28. 06:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nekem nagyon durva mandula gyulladásom volt, magas lázzal. Utána vesemedence gyulladás. Ma már 10 éves nagyfiú es makk egészséges. Anno nagyon féltem, hogy baja lesz, mert szörnyen szenvedtem.
2019. szept. 28. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy étteremben dolgoztam, ahol bent klíma volt, kint pedig 40 fok. Persze járkáltam ki, be. Olyan súlyos vese gyulladást kaptam, hogy egyik reggel nem tudtam lábra állni. 2 hétig kórházban voltam és nagyon erős gyógyszereket kaptam. 24 hetesen kerültem be a kórházba.

Meggyógyultam és a baba is egészséges lett. Már 12 éves. Bárányhimlőn kívül 1-2 megfázást leszámítva nem volt még semmi baja, antibiotikumot még nem szedett soha. Azóta nekem sem volt semmi gond a vesémmel szerencsére.

2019. szept. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem fertőzésem volt. De a pozitív teszt napjától folyamatosan véreztem. Eleinte hematóma okozta. Később nem tudni mi volt az oka. Eltartott vagy 22-ig hétig. Nagyjából 3 héttel később a fiam már két hét lemaradásban volt. A 30. héten bevizesedtem, és a vérnyomásom is magas lett. Preeclampsia volt a diagnózis. 34 hetesen meg kellett születnie, méretben 28-30 hetesnek felelt meg. 3 hétig voltunk kórházban, ebből 2-t inkubátorban töltött. És bár még csak egy éves, egyelőre úgy tűnik kutyabaja.
2019. szept. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%

Off:

Ez a második alkalom már, hogy pont meg akartam kérdezni valamit itt, erre valaki megkérdezte helyettem... Ez már kezd kisérteties lenni.

On:

Én is eléggé parázok, mert minden nap 1-1 órát ingázok vonattal, sok-sok különböző helyről jött emberrel, és hááát... Félek, hogy elkapok valami nagyon durvát.

2019. szept. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Vesemedence gyulladás, majdnem kaptam vesekatétert. 25 hét körül kiderült hogy elkaptam a terhesség alatt a cmv vírust, olvass utána mivel jár..... Rettegtem hiszen valamilyen bajjal kellett volna születnie, makk egészséges
2019. szept. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi utolsó de a cmv vírus hogy derült ki? A vese probléma miatt csináltak vírus szerológiát? Vagy volt valami tünet?
2019. szept. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Több volt a magzatvíz, és elküldték vérvételre, 4 dolgot néztek köztük a cmv vírust, azthiszem még a candidát, a rubeolát, meg a herpesz vírust. Számomra érthetetlen módón utána meg azt mondták kevés a magzatvíz... De ez másik sztori.
2019. szept. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!