Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális v fertőzés? 5hetes...

Normális v fertőzés? 5hetes vok, tegnapi volt kis barnázásom 2x, ami elég kellemetlen szagú volt. Vasárnap voltam balcsin, de csak 10percre mentem be. Esetleg fertőzés? Ez árt a babának? Dokihoz csak szerdán tudok elmenni. Ilyenkor használható kenőcs

Figyelt kérdés
2010. júl. 15. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! ilyen idősen nem feltétlenül utal bajra.

Szerintem nem kell rögtön dokihoz menni(nekem is volt és nem mentem) de ha nem múlik említsd meg a dokinak szerdán:)

Kellemes babavárást.

11hetes km

2010. júl. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! Szerdán amúgy is mennem kell dokihoz, majd említem neki. Csak félek, már egy babát elvesztettem, meg sajna abortuszt is kellett csinálni egyszer. Őt már nagyon várjuk, és már mindentől megijedek. Utrogestant és femibiont írt fel az orvos
2010. júl. 15. 18:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Átérzem a helyzetedet 22hetesen már én is vesztettem el babát,de már ugy vagyok vele hogyha idegeskedek minden apróságon akkor csak fokozom az esélyét hogy a babának baja lesz.

úgyhogy sok erőt neked, és ne idegeskedj.nem lesz semmi baj.

és merre fogsz szülni?

2010. júl. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom még, hogy hol fogok szülni, mert nincs fogadott orvosom, körzetes a máv kórház. Jó lenne, ha már tényleg ott tartanék, mert akkor tudom h minden rendben van. Sokat stresszelek az a baj
2010. júl. 16. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!