Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem kellett volna gyógyszert...

Nem kellett volna gyógyszert írnia?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 16 hetes kismama vagyok. Pénteken voltam magán fogászaton mert elviselhetetlenül fájt a fogam napok óta, húzás lett a vége. Mikor kihuzta mutatta, hogy gyulladásban is volt (el sem zsibbadt, szörnyű volt :() Húzás után annyit mondott 2 napig kerüljem a tejterméket, aztán "viszontlátásra". Azóta eddig csak estére, mára tegnap és ma viszont már reggel is jobban fáj, mint mikor még benne volt a fogam. Felhivtam még az este, hogy a vérdugót sem látom már, azt mondta valószínűleg a gyulladás lebontotta, szedjek gyulladás csökkentőt. Igen ám, de mégis mit, milyet? Nem neki kellett volna felirnia? Találomra nem gyógyszerezem magam, pláne várandósan. Forduljak másik orvoshoz, vagy elég ha a körzetihez megyek?
2019. szept. 30. 07:31
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

Parancsolj:

[link]

2019. szept. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Fordulj orvoshoz persze, esetleg hivj fel találomra egy fogorvost és kérdezd meg várandósan mit szedhetsz. Nekem a bölcsesség fogamat húzták ki terhesen, nekem azt mondta a doki hogy algopyrint szedhetek, háziorvossal irassak fel, végül nem szedtem, hanem gingisol oldattal ecseteltem, csak gyógynövények vannak benne és párszáz forintba kerül. Esetleg ennek is olvass utána, ha még nem hallottál róla, de az első kör a háziorvos körzeti fogorvos legyen
2019. szept. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én 24 hetes vagyok,pár hete húzták ki a fogam.Nem volt begyulladva,de kb.5 napig nagyon fájt a helye.Szerintem neked is elmulik majd a fájdalom.
2019. szept. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek. Felkeresem a körzetit, aztán meglátom mit mond, vagy ír-e valamit
2019. szept. 30. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!