Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Óvónőként meddig dolgoztatok/d...

Óvónőként meddig dolgoztatok/dolgoznátok terhesen?

Figyelt kérdés
2019. okt. 18. 18:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Több óvónő ismerősöm van az egyetemről, aki Ausztriában dolgozott őt a terhesség megállapítása után már veszélyeztetettként kiírták, aki itthon dolgozik, ő kb 20 hetes kortól maradt otthon, de mehetett volna korábban is.
2019. okt. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy barátnőm óvónő, azt mesélte, náluk ahogy megtudják a terhességet, már táppénzre mennek a kolléganőm.
2019. okt. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
26 hetes terhes koromig dolgoztam. Január 11.én mentem utoljára, jött az influenza szezon, és azért jöttem el. Április 4.én meg megszültem.
2019. okt. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Őszi tèli idôszakban èn azonnal mennèk tàppènzre,az influenza es egy lèguti nyavalyàk vszèlyesek lehetnek. Okt-màrc között nem. Bàr tavasszal meg jön a bàrànyhimlô,fosós hànyôs... Szôval inkàbb csak nyàri idôszakban javaslom.
2019. okt. 19. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Sajnos egyedül vagyok a csoportommal. Nem tudom meddig maradjak. Nyilván majd a dokin is múlik, és hogy minden rendben van e odabent.

Köszönöm a válaszokat.

2019. okt. 19. 06:25
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Elsőseim voltak tavaly, nagyjából hasonló helyzetben voltam mint te. Májusban derült ki a terhességem, a tanévet lezártam de szeptemberben 20 hetesen már nem kezdem el dolgozni. Így a gyerekeknek is könnyebb volt.
2019. okt. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Azonnal táppénzre mentem, nem hiányzott volna semmilyen nyavalya.

Részemről sajnos amúgy is indokolt volt, problémás, veszélyeztetett terhes voltam.

2019. okt. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!