Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Missed ab után most 5 hetes...

Missed ab után most 5 hetes terhes vagyok. Borzasztóan rettegek, hogy megint megtörténik. Van valakinek pozitív tapasztalata vetélés után?

Figyelt kérdés
2010. júl. 17. 08:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én januárban vesztettem el egy babát. Missed ab lett a vége.

Decemberben pedig megszületett a kisfiam.

Minden rendben lesz! Gratulálok!

2010. júl. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

én szültem 2 csodálatos gyereket, de a férjemmel szerettünk volna még egy harmadikat is. kétszer próbálkoztunk, de elvetéltem mindkétszer. harmadikra már énis nagyon izgultam, de aztán összejött és most van egy harmadik lányunk is.

gondolj arra hogy nem lesz semmi baj, és ne stresszelj.

2010. júl. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Kézzel fogható pozitív tapasztalatom 10 hónapos.

Ne idegeskedj biztos nem lesz semmi baj.

Boldog babavárást.

2010. júl. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is elvetéltem elsőre, de másodjára sikerült, nyugi. Nagyon sokan vannak így, ez egyáltalán nem ritka dolog.
2010. júl. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly dec.18.-án elment a baba, műtéti befejezésre nem volt szükség így egyből újra próbálkozhattunk. Az első alkalomra összejött, febr.5.-én fogant és most itt táncol a pocakomban!:)


25 hetes km

2010. júl. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

2 missed AB után van egy most 20 hónapos lányom, és 12 hetes terhes vagyok (kicsit még mindig félek, hogy valami történik).

Csak pozitívan!

2010. júl. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem tavaly márciusban volt missed ab. és most jövő hét hétfőre 26.-ra vagyok kiírva a kislányommal.

Ne aggódj,ne görcsölj rá a dologra,,ne idegeskedj,(bár tudom ez lehetetlen).MINDEN RENDBEN LESZ!!!

2010. júl. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!