Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan aki 19 évesen...

Van itt olyan aki 19 évesen vagy fiatalabban szult mindenki el szomorit hogy fiatal vagyok ehez az egeszhez es hogy egyedul nem fog menni nekem az apaval 6 evig voltunk egyutt de most szet valtak utjaink nem egyeztunk par dologba szerintetek?

Figyelt kérdés
19 eves es 17 hetes kismamavagyok
2019. okt. 30. 22:09
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
12 hetes korig lehet menni
2019. okt. 30. 22:12
 2/15 anonim ***** válasza:
67%

Nem 20 hétig.

(A terhességmegszakítás alapvető szabályait a magzati élet védelméről szóló 1992. évi 79. törvény szabályozza.)

12 hétig,

18 hétig, ha

a, az állapotos nő korlátozottan cselekvőképes vagy cselekvőképtelen;

b,vagy terhességét neki fel nem róható egészségi ok, illetve orvosi tévedés miatt nem ismeri fel korábban, vagy az egészségügyi intézmény, illetve valamely hatóság mulasztása miatt haladta meg a terhessége az 12 hetes időtartamot.


Ha van ezen kívül természetes támaszod, akkor érdemes megtartanod- apa, anya,nagyszülők. (illetve nem is hinném, hogy elvetetheted). Lényeg, hogy vedd igénybe a támogatásokat amiket úgy tusz igénybe venni, ha résztveszel a terhesgondozáson). Illetve még sulizol? Van lehetőség egyéni tanrendre? Ezeket vedd végig. Ha szükséged van plusz segítségre, védőnőtől, családsegítőtől is kérhetsz.

2019. okt. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem lenne szivem ahoz hogy el vetesem foleg mar most hogy mozog szo szerint bennem egy elet
2019. okt. 30. 22:20
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
Akkor meg van a válasz.:) Előző vagyok. Ne foglalkozz azokkal akik ellenzik.
2019. okt. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
Hát akik ezt mondják gondolom van gyerekük. És mi mar tudjunk milyen nehéz "munka" ez heti 168 órában. Nem véletlenül hallod annyi friss anyukatol h elkepzelni sem tudják egyedül hogy lehet ezt es h kalapot emelnek az egyedülálló szülőknek. Őszintén kívánom hogy jol alakuljanak a dolgaid és hogy legyen vmi családi segítséged!
2019. okt. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
42%

Amúgy mi a kérdés?

Biztos vannak akik hozzád hasonlónak felelőtlenül, ösztönből szülnek, de akár örökbe is adhatod... Akkor még lehet normális életed

2019. okt. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
79%
Miből fogsz élni? Szüleid mit szólnak hozzá? Ha ők támogatnak, akkor menni fog, ha nem, akkor nem.
2019. okt. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
55%
Én is 19 évesen szültem. Hát igen elég nehéz. Bár mi együtt vagyunk az apukával de ő sokat dolgozik (nem nem miattunk, előtte is így dolgozott) szóval kb egyedül nevelem. Ne aggódj nem vagy túl fiatal, szereted a gyereked a többit pedig úgy is megoldod. Nagyon erősek az anyák!
2019. okt. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
72%
8-as vagyok. Miért lettem lepontozva? Szülői segítség nélkül hogy fogja megoldani? A 25 ezer Ft-os GYES-ből?
2019. okt. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
54%

18 éves voltam, sokan ellenezték, pedig en meg együtt vagyok a mai napig a gyerek apjával.

Mar igazabol csak annyit tudsz tenni, hogy várod szeretettel es gondolkozol hogy miből tudsz penzt csinálni

2019. okt. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!