Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetesen Placenta preavia...

20 hetesen Placenta preavia lateralis-centralis kinek volt és van-e még esély hogy helyreálljon?

Figyelt kérdés
Múlthét kedden(18+6) voltam az orvosomnál,aki azt mondta van egy kis baj,vagyis nem nevezné bajnak,de később érdekes lesz.Mondta,hogy mélyenfekvő lepény. Házasélet szüneteltetve,de csak ennyi.Azon a héten csütörtök(19+1)igaz egész nap talpon voltam,épp ültem le vacsizni a kanapén elöntött a vér. Annyit tudtam hogy kabát,kulcs,mappa felkap és irány kórház. Befektettek placenta preavia lateralis-centralissal.Azota nincs vérzés.Annyi volt"csak"még beértem 5 oerc. Egy hét múlva engedtek ki (20+1) Jövő kedden megyek kontrollra és genetikaira...Fekszem csak wcre járok ki és tusolni.Magnerotot szedek 4×1, rutascorbint 3×1 ?meg femibion. Mennyire reménykedjek hogy kimászuk a vészhelyzetből?

#20 hetes #Placenta preavia
2019. nov. 2. 17:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha 30.hétig nem húzódik följebb, akkor nem szokták engedni a hüvelyi szülést. De bajt, kímélő életmód mellett nem kéne, hogy okozzon.
2019. nov. 3. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia, nekem 16 hetesen vették észre amikor vérzés miatt kórházba kerültem, mélyen fekvő méhlepény, közel a méhszájhoz. Befektettek. Rá 2 hétre megint barnáztam kicsit, szintén rohantam be de elengedtek.

A genetikain nem látták vészesnek a dolgot, szerintük távolodik a lepény és kb a 25. hétre megfelelő helyen lesz. Pihennem kell amennyire tudok 2 gyerek mellett. Azóta nincs panaszom. Írj nyugodtan ha gondolod.

22 hkm

2019. nov. 3. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!