Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A konyhában csináltok/csinálta...

A konyhában csináltok/csináltatok egy külön polcot a babának? Mit tesztek oda?

Figyelt kérdés
Ilyenekre gondolok, mint cumik, mellszívól, kiskanál stb
2010. júl. 18. 10:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ha nem is ilyen eltervezetten, de végül lett egy külön polc, ahova az ő cuccai kerültek. Még a régi lakásban. Itt az újban már nincs ilyen, vagyis nem volt, most meg már szükség sincs rá. Amikor még volt cumisüveg, akkor az bent volt a poharak között, a kiskanál a kanalak között, a mellszívó a beépített szekrényben (mondjuk azt akkor már nem is használtam). A cumik meg elszórtan a lakás minden pontján :D
2010. júl. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, de csak kialakult, nem is volt tudatos.
2010. júl. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekünk van egy kis "kincsesláda", műanyag doboz az egyik konyhaszekrényben, ott tartom az ilyesmit, illetve a fürdőben is van egy fél polc a fürdető, sampon, vatta, fültisztító stb. ott van.
2010. júl. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, de véletlenszerűen lett. Egy műanyag dobozba pakoltam a lányom holmiját: műanyag kanalak, tányérkák, cumisüvege, itatója (míg kisebb volt, mellszívó is ott volt). De már nincs ilyen, már ömlesztem a mi cuccunkkal.
2010. júl. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!