Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen strandra menni?

Terhesen strandra menni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 18. 10:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak tengerben fürödj, máshol hüvelygombát kapsz, terhesen minden nő érzékenyebb a fertőzésekre.
2010. júl. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

mi tavaly még elmetünk nyaralni, 28 hetes terhes voltam. De tengerpartra és ott is csak egy napon mentem be a vízbe rendesen, amúgy matraccal közlekedtem.

Strandra még nem terhesen sem járok, mert olyan fertőzést kaptam egyzser, hogy 3 és fél hónapig kezelték.

Úgyhogy én nem mennék.

2010. júl. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Balaton. Kiváló vízminőségű. Mi is oda megyünk.
2010. júl. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi elmentünk a kisfiammal, pedig igen érzékeny vagyok a fertőzésekre. Semmi bajom nem lett, bár a vízben nem voltam csak fél órát és utána azonnal száraz ruhát vettem fel. Ajánlom a Saforelle mosakodó gélt, mióta felfedeztem mindig ezt használom, ha gyanús helyre megyek, azóta nem volt bajom. A gomba a meleg nedves helyeket szereti, fürdés után ne hagyd magadon a vizes fürdőruhát és nem lesz gond.

2010. júl. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én elmentem a strandra,fürdeni viszont nem fürödtem,csak néha beáltam a zuhany alá.Vittünk egy nyugágyat nekem, és a fák árnyékában elvoltam,olvasgattam.Sokkal jobban éreztem magam mint otthon a nagy meleg lakásban.A fürdést én sem szorgalmazom a sok fertőzés miatt.A pocomon volt egy kendő, ha napra mentem a büféig akkor felvettem a ruhám, hogy ne érje nap a hasam.Remélem tudtam segíteni.

30h kismami.

2010. júl. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szia. én sem mennék strandra a fertőzések miatt - de mondjuk én akkor sem megyek ha nem vagyok terhes. de van egy kicsifiam és vendégeink lszenk a köv héten, igy kimegyünk, de a többiek strandolhatnak, én meg a parton fogok ülni és max a lábam logatom a vibe és fotozok :):):)

be nem fogok menni.

29hetes kismama vagyok :)

2010. júl. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én pont erről kérdeztem a dokimat, és azt mondta, hogy nem javasolt, mert a méhszáj ugyan lehet, hogy zárt, de elég könnyen kinyílhat, plusz senki nem szeretne egy elhúzódó fertőzést a terhessége alatt. Mondjuk én akkor már 32 hetes lehettem.
2010. júl. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm a válaszát. Nekem még csak most derült hogy babát várok. Nagyon nehéz kiviteleznem hogy ne menjek bele mert van egy 2 éves kisfiam és igényli hogy én is ott legyek vele a vízben.
2010. júl. 19. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!