Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fodrász kismamák meddig...

Fodrász kismamák meddig dolgoztatok?

Figyelt kérdés
2010. júl. 18. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Az én fodrászom 7 hónapig,mert akkor már kórházba került.Toxikus mérgezése volt a szerektől a babájának.

Nem egészen 8 hónapra szült egy alig több mint 1 kg-os retardált gyereket.Megérte neki?!

Vigyázz nagyon magatokra.

2010. júl. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is betegeskedett a kismama is, meg a babája is most már.

Ő dolgozott sokáig, de mindig volt valami gond, ami miatt kórházba került.

A gyerkőc beteges, immunrendszere a béka segge alatt.

Ja! A kisgyerek 3 hónapos volt, anyuka visszament dolgozni..

2010. júl. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én fodrászom, amikor tervezte a babát kijelentette, hogy ő a pozitív teszttől csak vágást vállal, azt is csak azoknak, akik nagyon rég járnak hozzá. se festés, se dauer. Ja, és nem használhat lakkot sem. ezt neki a dokija mondta. Mivel más, hogy valaki otthon befújja a haját, és más ha egész nam a hajlakk-gőzben mászkál. És egy nap 5 embernél többet nem csinál, azt se közvetlen egymás után. Igaza van.
2010. júl. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
bocsi! Egész nap hajlakk-gőzben
2010. júl. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi a francnak dolgoznak?Menjenek el táppénzre,vagy valami,de egész nap ne szivják be azokat az erös szereket.

Tudom nehéz megélni de a Baba egézségéért meg mindent!A vendégek meg ugyis azt mondják hogy festhetsz nyugodtan,hát persze hiszen nem ök a terhesek nekik az a fő hogy széplegyen a hajuk.

Egy fodrász

2010. júl. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!