Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már gyermekes kismamik (akik...

Már gyermekes kismamik (akik a vége felé járnak), hogy bírjátok a gyereke mellett?

Figyelt kérdés

A kislányom 2 éves és nagyon rossz, szófogadtlan korszakát éli.Én is türelmetlenebb vagyok!!!!Sokszor a lelkiismeretfurdalás gyötör és a sírógörcs hogy lehet hogy most alaptalanul morogtam vele.

Fáj minden testrészem.Meleg van!!!

Amúgy még csak a 33.hétben járok.Az éjszakákról, már nem is beszélek.Nincs egy megfelelő póz, ami nekem is és a kishercegnek is megfelelne.Így szinte ülve alszom.

Alig várom a végét, habár így hogy tudom mi vár rám, inkább nem is.De már semmi nem jó!!!Írjatok hasonló cipőben járók.


2010. júl. 18. 17:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Kb.egy idősek lehetünk,én szept.6ra vagyok kiírva.Nekem a fiam 4 éves.Gondom nincs vele,hál isten,kinőtt a hisztiből,de a meleget nehezen viselem,éjjel csak attól nem tudok aludni.Nincs erőm semmihez,fáradt vagyok,sokat fáj a fejem.

És a mozgását nem bírom,majd szétszakadok mikor mozog,az pedig kb.reggeltől éjjelig tart.

2010. júl. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igaz én még nem a végénél járok,25hetes vagyok,de van 2gyerkőcöm:-)5 és 3évesek...

Melléjük még a meleg nagyon rossz,de ez az életem!!!:-)Minden nyügével így jó ahogy van:-D

Fel a fejjel,hamarosan kint lesz a herceged és még nehezebb lesz:-DDD Na jó csak viccelek!Kitartást neked!!!

2010. júl. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34 hetes vagyok, kisfiam 2 éves múlt...Nem akar enni, pedig ezer fajta kaját kap, fut előlem, bármit akarok tőle, ha idegen helyen játszik, nem lehet elvonszolni, csak hisztivel és mindezt úgy, hogy alig bírok megállni a lábamon, fáj a hasam, a fejem és én is türelmetlenebb, ingerlékenyebb vagyok vele is, amiért utálom magam.Olyan jó lenne mozogni, menni vele, de annyira gyengének érzem magam, bár a férjem rengeteget segít, ha itthon van.A méhszáj 2110 25.héttől, így ez sem egy leányálom, dagad a bokám is rettenetesen.De az élet szép:o)!!!
2010. júl. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
35 hetes vagyok és a kisfiam 21 hónapos. Ugyanígy vagyok mint te. Most éli a szófogadatlan korszakát, mindenre felmászik, egy percre nem lehet magára hagyni. Ami a legrosszabb, hogy nincs türelmem hozzá, és Ő ezt érzi azért rosszalkodik folyton. Egész nap csak feküdnék, de hát nem megy...A meleg, szörnyű...éjjel semmit sem alszom. Én már rettentően várom a végét, akkor is ha nehezebb lesz, mert így nagy pocakkal már menni is alig tudok.
2010. júl. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
30 hetes vagyok,van egy 14 hónapos lányom,az én fejem is fáj.Ráadásul épitkezünk kutyafuttában,ugyhogy a páromat is csak aludni látom,meg a sebeit kötözgetni:-/ Nem könnyű ez biztos,ennek a mai lehulésnek örültem,bár délelőtt nem tudom mitől,olyan rosszul voltam,hogy nem tudtam hányni szaladjak,vécére,gyógyszerért,inni,vagy valami édesért,mert leesett a cukrom,vagy mi van:-)
2010. júl. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

És ezt hívják a csodálatos 9 hónapnak??????

És tényleg viccen kívül nehezebb lesz ha megszületik.Két gyerek!!!!

Ja és akkor még azt nem tettem hozzá hogy a leányzóm még nem alussza át az éjszakát!!!!Nálunk is apa készenlétben van, mindenbe segít!:-)

2010. júl. 18. 19:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem egy 16 hónapos kisfiam van, most a 34 hétben járok és mélyen együttérzek veled. Nekem sem könnyű, sokat hajolgatok- még nem akar egyedül járni- szaladgálok, emelgetem és én sem tudok aludni se este, se reggel. Már én is sokszor érzem úgy, hogy lassan beindul a szülés, de ez is biztos csak a meleg miatt van. Kitartást kívánok mindenkinek!!!!
2010. júl. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is a 33. hétben járok, ikreket várok, és 20 hós múlt a lányom. Hála Isten egész szófogadó, csak ha kintről kell bejönni, akkor van nagy dili, meg jönnek a hiányzó fogai is, úgyhogy már ma is volt pár ordítás. Néha tiszta zizi tud lenni, máskor meg olyan nyugis, szófogadó. Más mindig elcsodálkozik, és már gyerekét látva néha tényleg nem is panaszkodhatok. De még lehet most jön a java. Én is fáradt vagyok, bár már egész jól átalussza az éjszakákat. Apa is sokat segít, pláne hogy feküdnöm kéne egész nap, mert 29 héttől 2110 a méhszájam, de hát főzni kell, és a kicsit is ellátni, emellett amennyit csak lehet fekszem, amikor olyat játszunk (pl legó) akkor is. A türelmemmel nincs nagy gond, de hogy mi lesz ha megszületnek a kicsik?!.....
2010. júl. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!