Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sote 1-en Szabó Rózsa szülészn...

Sote 1-en Szabó Rózsa szülésznőről milyen véleményetek van?

Figyelt kérdés
2010. júl. 18. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Erre én is kiváncsi vagyok, én is feltettem ezt a kérdést, senki sem válaszolt...

Nem tudom te hány hetes vagy, én 38 , így ha "megvársz" 1-2 hét , utána megírom.

Eddig aranyos volt, most jött vissza szabiról. Nekem a terhes ambulancián ajánlották, állítólag nagyon jó szakember,és száz éve szülésznő, van tapasztalata, nekem is nagyon magabiztosnak tűnik, nem az a " túl kedveskedő" fajta, ahogy nekem lejött.

2010. júl. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

35 hetes vagyok. Megvárlak :) legalábbis remélem. A barátnőm vele szült 2 hónapja, ő is jó véleményt mondott róla, majd holnap találkozom vele a SOTE-n, eddig csak telefonon beszéltünk. Azért kíváncsi leszek a véleményedre.

Könnyű és gyors szülést neked.

2010. júl. 21. 08:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia. Megszületett a lányom, sajna császár lett, Rózsa nagyon aranyos volt, bejött este 10-kor , bár sok dolga nem volt, a gyermekágyon 2x volt beosztva, akkor is nagyon kedves volt.
2010. júl. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia! Köszönöm a választ. Egyébként én is találkoztam vele a szülőszobán, nálam is elindult a szülés de megállt, bent is fogtak, és amikor bent van mindig jön, vagy éppen telefonál a nővérkéknek, hogy mi újság nálam. Meglepően figyelmes. Remélem nálam nem lesz császár, bár ha belegondolok első a baba egészsége.

Gratulálok a kislányodhoz.

2010. júl. 30. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!