Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36+5 hetes vagyok. A nyákdugó...

36+5 hetes vagyok. A nyákdugó milyen pontosan?

Figyelt kérdés
Az előbb voltam wc-n, és láttam a papíron egy icipici rózsaszínes folyást. Egész terhességem alatt nem volt. Kicsit most fájogatok. Ilyen szokott lenni, mikor megjön. A hasam már lenn van, pár napja már alig mozog a babám. Anyósom azt mondta, hogy pár nappal a szülése előtt már belassult a babája, és barnás színű folyása volt, pisilés után. Nyugtassatok meg, hogy még pár napot kibír odabenn a babám. Köszi
2010. júl. 18. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ez nem a nyákdugó volt! Az nyúlós nyálkás anyag, ami véres vagy barnás és ha egyszerre lökődik ki akkor bizony beteríti a bugyit:) Nekem 33 hetesen távozott a nyákdugó mindenki riogatott hogy koraszülésem lesz, még a dokim is fekvést parancsolt. Erre kiírt napon szültem:) Gondolhatod ezt a 7 hetet, minden nap készültünk szülni:)
2010. júl. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

A nyákdugó véres barnás nagyon nyúlós,ha az megy el azt nem fogod összetéveszteni semmivel.Nekem este 7kor ment el és 3/4 12kor éjszaka elfolyt a magzatvíz,reggel 7.55kor megvolt a kislányom!

Szerintem ne idegeskedj,fö a nyugalom neked és a babádnak is.Boldog babavárást és gyors szülést kívánok neked!

2010. júl. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Oksa, köszi, csak hirtelen "megijedtem". :D
2010. júl. 18. 22:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Olyan mint a zselatin az állaga,tuti hogy meg fogod ismerni.Nekem egy péntek reggel indult meg pici darabkában,délután egy jó nagy darab jött ki.Másnap estére született meg a kislányom.
2010. júl. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Pff, hát sok embert megkérdeztem, de szinte amennyi ember, annyi féle válasz:D Azt már kiszűrtem, hogy lehet sárgás, barnás, fehéres, véres. Már néztem egy videót is róla, hát nem egy szép látvány volt abban a laboratóriumi "csészében". Valaki észre se veszi, valaki hetekkel a szülés előtt "elveszti" valaki a szülőágyon:D De szerintem az enyém is az, és ma reggel folytatódik, úgy néz ki. Próbálom mellőzni azért a nehéz dolgok emelését, és a megerőltetést, mert még 5 napot ki kellene bírnia:D

Köszönöm a válaszokat, hasznos volt mind:D

2010. júl. 19. 09:53
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

2.vagyok,remélem minden úgy lesz ahogy szeretnéd!

Ha már túl leszel a szülésen írj,kíváncsi vagyok,hogyan alakul az életetek!:)

2010. júl. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!