Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bedagadtak a bokáim 2 hete,...

Bedagadtak a bokáim 2 hete, de nem megy le a duzzanat, igaz nem fáj a lábam, de ez nem probléma a babára nézve?

Figyelt kérdés
Múlt héten mondtam az orvosnál a lábdagadást, de csak azt a választ kaptam (az aszisztenstől), hogy ne egyek sósat és fűszereset. A vérnyomásom stb. meg sem nézte az orvos, csak kenetet vett. 36 hetes kismama.
2008. nov. 18. 00:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Altalaban minden kismama dagad a vege fele mar, lassan kezd majd az arcod is dagadni. Ez teljesen termeszetes, a babanak ettol semmi baja nem lesz. Ez is a terhesseg velejaroja!
2008. nov. 18. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én is ezzel küszködök csak nekem fáj is a bokám, nekem azt tanácsolta a védőnő hogy igyak többet és igy a szervezetem nem fogja anyira vissza tartani a vizet.... 35 hetes anyuka
2008. nov. 18. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Azért arra nagyon figyelj, hogy ha azt választod, hogy sokat iszol, hogy nem tartja-e vissza a szervezeted, amit megittál. Én így jártam, mert a vesém már nem dolgozott jól, toxémiás voltam. Hiába ittam meg másfél litert, nem jött ki.

2008. nov. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jó tanács!


Nekem bevált és csak ajánlani tudom. :-)


Sima, sótlan, ízesítetlen túróhoz keverj friss petrezselymet apróra vágva és ezt fogyaszd el vacsira. Egyáltalán nem rossz ízű. ( előfordulhat, hogy még sűrűbben fogsz pisilni járni, hiszen ez a célja, sőt az a jó :-) )Természetes vízhajtó hatása van, ezzel nem ártasz a babának. A védőnőm tanácsolta, az orvosom is csodálkozott, mikor mentem hozzá, hogy milyen szép lett a bokám, előtte pedig nem látszódott a bokacsontom. :-)

2008. nov. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is azt a tanácsot kaptam, hogy sótlanul egyek, s fogyasszak sok paradicsomot, és petrezelymet, mert vizhajtó hatásúak. A só pedig megköti a vizet, azért kerülendő. Ha ezeket betartod, biztosan lesz változás. Ez a túró+petrezselyem finomság egészen jól hangzik. Azt'szem én is kipróbálom. :)
2008. nov. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos infókat. :)
2008. nov. 18. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!