Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most lettem 13. hetes. Szerint...

Most lettem 13. hetes. Szerintetek megnyugodhatok már, hogy velünk marad a baba?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy még történhet bármi, de kíváncsi lennék, hogy Ti hogy gondoljátok. Egyébként nem görcsölök ezen, teljesen pozitívan állok hozzá, csak olyan sok rémtörténetet hall az ember.
2010. júl. 19. 08:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Na pont az ilyen rémtörténeteket kerüld + ne is olvasgass ilyeneket, mert még ha nem is akarod de beleég az elmédbe!

Én remélem nem lesz semmi baj ne izgulj feleslegesen és persze BOLDOG BABAVÁRÁST KÍVÁNOK!

2010. júl. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkor fogsz megnyugodni, ha az ilyen oldalakat, mint ez, nem látogatod. Olvass inkább Babás újságokat, ott nem rémísztgetnek mindennel.
2010. júl. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
:) Teljesen igazatok van!!!
2010. júl. 19. 08:48
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam 2 megnyugvási hullám volt:)) Az első a 12. hét után, a második a 18 hetes genetikai ultrahang és a jó AFP eredmény után.Azóta nem is nagyon aggódok. Néha van bennem egy kis félelem ( most épp a koraszüléstől), de ez már szinte semmi.szerintem megnyugodhatsz.Ha nagy baj lett volna, már kiderült volna.Ebben a korban már túl nagy ahhoz, hogy csak úgy kilökődjön.Ilyenkor én már nem féltem a vetéléstől.
2010. júl. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az orvosom erre azt mondta, h nem lehet megnyugodni addig, míg meg nem született a baba. Vhol igaza van.
2010. júl. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is az utolsónak adok igazat.Akkor lehet megnyugodni, ha a kezedben tartod.
2010. júl. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!