Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt más is így? 167cm és 50...

Volt más is így? 167cm és 50 kg voltam a terhességem elején. A 24. hétben járok és eddig 13 kg-ot híztam. Mindenki riogat, hogy túl sok lesz a végére és nem tudom majd leadni. Nem érzem túl soknak, de kezdek félni, hogy talán mégis az.

Figyelt kérdés
2010. júl. 19. 19:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

de jó neked én 167 vagyok de 65 el kezdem.:(

hát nem lesz könnyü leadnod az fixx...!!!

2010. júl. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

50 kilósan igencsak vékonyka voltál. A szervezeted okos, most nyilván kiegyenlíti magát egy kicsit.

Elég valószínű, hogy 70 kg felett fogsz szülni menni-ó, hogy én mit adnék, ha ennyi lennék nem terhesen :)

Szóval minden relatív.

Ne foglalkozz most ezzel, találj ki valami frappáns törődj a magad dolgával tartalmú választ a kedves beszólogatóknak.

Egyébként lehet, hogy azért piszkálnak,mert jólesik végre beszólni, hogy lám, lám, milyen vékony voltál, aztán most mégis hogy jársz... Irigység, rosszindulat áll emögött, gondolj erre, és akkor máris könnyebben el tudod ereszteni a füled mellett a beszólásokat.

2010. júl. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nem szoktam foglalkozni másokkal, de ezt már annyian mondták, hogy komolyan elgondolkodtam rajta. Amúgy egyszerűen nem tudok mit tenni ellene, szoktam tornázni is és nem kettő helyett eszem, mégis jönnek a kilók.
2010. júl. 19. 19:49
 4/18 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz nagyon vele. Én 62kg-val estem teherbe, most járok a 39. hétben és 82kg-nál járok. Le fog menni az a súlyfelesleg később , hidd el! Cukorbetegségre való hajlam miatt intenek a védőnők óvatosságra, illetve ha hirtelen hízol túl sokat az utalhat betegségre. Viszont ha szépen lassan gyarapodsz, ne aggódj. A lényeg az, hogy ne koplalj és mindenfélét vigyél be a szervezetedbe aminek a babának szüksége van a fejlődéshez. A többi részlet kérdés.....
2010. júl. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Én is 12 kg-nál járok, 26 hetes vagyok, és kezdek aggódni :-( 168 cm, és 60kg voltam, Bár azt mondják nem látszik, de a fenekem és a combom sokkal vaskosabb :-( Én sem érzem, hogy sokat ennék, legalábbis nem többet, mint a terhességem előtt.
2010. júl. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Szerintem nekem is a combomon a legfeltűnőbb a súlygyarapodás. Még szerencse, azt viszonylag könnyű eltüntetni!:)
2010. júl. 19. 20:31
 7/18 anonim ***** válasza:

Én is 167 cm vagyok és 54 kg-val kezdtem, most 26 hetesen 61 kg-nál járok.

Barátnőm viszont ugyanilyen magas és ő is 50 kgval indult a végén 27 kg plusszal ment szülni, ez volt februárban. Még most is van rajta bő 10 kg.

2010. júl. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Én 64 ről indultam és 87 lett a vége:) 82 vel jöttem haza a kórházból, kisfiam 9 hós és 65 kg vagyok, 17 kilót sikerült leadnom 9 hónap alatt, pedig szinte biztos voltam benne hogy nem fog lemenni. 30 éves vagyok és 2. gyerkőc, és mégis lement. Nyugi majd lemegy, ha nem azonnal, idővel, ezen ne parázd magad!!!
2010. júl. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Hajaj...azért február nem most volt. Persze nagyon nagy a szám, ki tudja mennyire leszek magamnál szülés után. Anyukám biztat, hogy neki volt ideje napi 2óra tornára, remélem nekem is lesz.
2010. júl. 19. 20:51
 10/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 168 cm, 50 kilós voltam a teherbeesés előtt. 75 kilóval mentem szülni. Ez 7 hónapja volt, ma 72 kiló vagyok. A kilók egyszerűen nem mozdulnak pedig már szinte alig eszem ( mozogni egyelőre nincs időm lemenni ). Szóval ne habzsolj és ne hízz sokat, mert megjárhatod. Anno én is hittem, hogy majd könnyen lemennek a + kilók, de nem mennek..

A következő babánál jobban oda fogok figyelni.

2010. júl. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!