Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Használt valaki kismamaként...

Bogyo110 kérdése:

Használt valaki kismamaként szivhalgató készüléket?

Figyelt kérdés
kaptam egy szivhanghalgatót mert tizta para vagyok 11 hetesen csak az érdekelne hogy kinek sikerült használnia
2010. júl. 19. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem ennyi idősen nem lehetett hallani semmit,később a 24-25. hét körül már szabad füllel is és készülékkel is olyan vízcsobogás hangot hallottunk...tudtuk hogy még megvan:-))


Egyébként nagyon rákell koncentrélni hogy halld a jellegzetes hangokat és gyakorolni kell!

2010. júl. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Úgy tudom hogy az, hogy mikortól lehet vele hallani függ a készülék fajtájától is. Nem egyformán lehet mindegyikkel. Nekem Angelsound van, azzal 11 hét 5 naposan már hallottuk vele. Lehet előbb is lehetett volna, de akkor vettük, és nemrég a 11 hetes hugom babájának a szívhangját is megtaláltuk. De van egy másik fajta amivel csak később lehet hallani. De ezzel is van olyan biztos hogy még 12 13 hetesen sem lehet hallani. Biztos hogy egyénfüggő is.
2010. júl. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia, én 12 hetesen fogtam be először vele, de nagyon, nagyon lent keresd, szinte a szeméremdombod alatt fogod megtalálni, de ne ess kétségbe, ha nem találod meg, mert még nagyon pici, el tud bújni:D

36+6 h km

2010. júl. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Ti mennyiért vettétek, és hol ezt a készüléket? Még nem hallottam ilyenről, de nagyon érdekel. Főleg most, h. 1 hét mindennapos mocorgás után, tegnep meg ma nem éreztem a babámat!

16+1hkm.

2010. júl. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Most olvasom néhány kérdéssel lentébb,h. már kérdezték A KÉRDÉSEMET.:)
2010. júl. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Innen akár rendelni is tudsz, de fent vannak ezen az oldalon honlapcímek ahonnan lehet még rendelni, meg a boltok amelyekben kapható.

[link]

És nyugi. Ebben a két napban az én babám sem nagyon mocorgott, pedig nem az a kímélős fajta :)

2010. júl. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyon köszönöm, meg is fogom venni, úgy láttam debrecenben is kapható.:) Bár az árát nem írják.
2010. júl. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó: Azért ne hallgasd minden nap, meg nem szabad sokáig hallgatózni egyszerre. A babák nagyon rühellik, az enyémet néha ezzel szoktam felrázni, már a végén vagyok, és néha nem mocorog. Ha egész nap nem mocorgott, akkor pár másodpercre odarakom, és azonnal rúg vág:D
2010. júl. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!