Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhesen mennyire...

6 hetes terhesen mennyire normálisak ezek a tünetek? (többi lent)

Figyelt kérdés

6 hetes terhes múltam, és csak úgy vacogok, éjjel a legrosszabb mikor aludnék, több réteg alatt is megfagyok, órakon át fagyoskodok mire elalszom. Ez már a pozitiv teszt óta tart, de most lett még rosszabb.

A másik ami vagy 3 napja kezdődőtt az a nagyon erős undorodás a szagoktól, hányinger folyamatosan, bármit megeszek görcsöl tőle a gyomrom, van hogy megy a hasam is.

Már kezdem azt érezni mintha valami ételmérgezést kaptam volna, már most fogytam egy kg-t.

Valami tipp ami segítene?

Amúgy volt vetélésem az is így indult, de most ketszer olyan erős tüneteket érzek.

Köszönöm a válaszokat!



2019. dec. 14. 17:47
 1/8 anonim ***** válasza:
A hidegrázás inkább influenza.
2019. dec. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét terhességem alatt vacogtam. Az elsőnél hamarabb megszűnt ez a tünet, a másodikkal most vagyok 11 hetes. Már nem fázom annyit, de esténként a legrosszabb. Az ételundor is természetes,nekem ezt követően jött a sok hányás. Kitartás!
2019. dec. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Tavasszal volt a korábbi terhességem, kb ekkortájt kezdődött akkor is a hidegrázás pár hétig, majd a 11. héten elment a baba. Most a pozitiv teszt óta megfagyok, most erősödott a napokban.

Nem tudom miez de nagyon rossz, és már most nem birom.

Munkahelyen is még próbalom titkolni a terhességet, de így nehez. Bolondnak néznek, mások polóban én bevagyok öltözve. 🤷🏽‍♀️

2019. dec. 14. 18:03
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Próbálok “életben” maradni.:)
2019. dec. 14. 18:04
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem ezek alapján ahogy írtad, nagyon gyorsan menj el orvoshoz(főleg így hogy már vetéltél), hátha ad rá vmi gyógyszert stb meg előzni a bajt, vagy legalább megnyugtatt. 😊

Nagyon vigyázz magadra!🙏

2019. dec. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Alapból fázós vagyok de a terhesség elején ez csak rosszabb volt. Október legvégén illetve januárban teszteltem pozitívat, így hideg hónapokra esett nekem is.

A szagundor is teljesen normális terhestünetnek.

Első babámmal fogytam 4 kilót az elején pedig csak párszor hánytam viszont folyamatosan hányingerem volt és nem tudtam enni. Durva puffadás pedig főleg a második babámmal volt, majdnem napi szinten szélgörcsökkel. Erre viszont borsmenta tea segíthet, enyhe görcsoldó hatása van, nekem nőgyógyász javasolta de terhesen lehet még espumisant (nekem semmit se ért) meg édeskömény teát is.

2019. dec. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szerdára van időpontom, megnéznek ultrahangon is. Reméljük minden rendben lesz!🍀
2019. dec. 15. 07:41
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket!
2019. dec. 15. 07:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!