Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen is ugyanaz lesz a...

Terhesen is ugyanaz lesz a meretem? Bovebben lent.

Figyelt kérdés
Meg nincs nagy hasam, de most kint vagyok Amcsiban ahol iszonyat olcson lehet venni kismama ruhakat. De a mereten gondolkodom, stol xlig vannak, es ugy most hiaba probalgatom fel... a mostani meretem xl, akkor a kismama ruhakbol is a legnagyobbat vegyem? nem akarom hogy logjon rajtam es ugy nezzek ki mint egy nagy balna, nekem az teteszik amikor a ruha szepn rasimul a pocakra es latszik az a szep nagy dudotr!!!
2010. júl. 20. 03:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen alkat vagy. Van aki nagyon csinosan pocakosodik, de van, aki (pl. én) fenékre is hízik rendesen. A csípő az mindenképp szélesedik. Vegyél olyanokat, aminek állítható a dereka. Pólók nekem is voltak Amerikából (Banana Republic), de azokból nem a kismama méret és mégis jók voltak rám.
2010. júl. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!Én 10 hetesen vettem egy terhesnadrágot S-es méretben.Én is aggódtam emiatt, hogy nem tudom hordani.Most 31 hetes vagyok, de még simán felveszem.(Pedig 12 kiló feljött)Felsőket nem nagyon vettem, mert voltak bővebbek nekem is, és kaptam is kismama pólókat.Vettem nyári ruhát is, szintén S-es méretben, és kényelmes, még hízhatnék bele.Gyanítom, hogy egy kicsit más a méretezésük.Most már nem fogok semmit venni, de ha most vásárolnék, a biztonság kedvéért egy mérettel nagyobbat vennék, mint ami vagyok.
2010. júl. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
En terhesseg elott altalaban M-es meretet hordtam.16 hetesen vettem egy kismama nadragot, ami XS-es es esik le rolam, pedig mar szepen gombolyodik a pocim.Szerintem a terhesseg vegeig fogom tudni hasznalni.Biztosan eltero szamozasuak a terhes cuccok, mint a normal ruhazat.
2010. júl. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na most kicsit ramilyesztettetek! Esik le rolad az xs-es??? Akkor megse vegyek xl-est magamnak, csak mondjuk l-est? Szamokban nezve most felul 42es vagyok, alul 46os...
2010. júl. 21. 02:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!